ty reklamu nepotrebuješ.
ty reklamu nepotrebuješ.
...a teba v ňom povozí...
Tak toto je superspráva!!! Hneď budem lepšie spať.
Matelko?
Keby sa Pravda dala čítať, aj by som si to prečítal...
Prázdne reči o ničom. Kopa táranín jedného insitného kvázi-analytika.
Len blbec šetrí v období, keď sa vo veľkom tlačí. Teraz je čas na branie úverov do nemoty.Tieto rečičky si nechajte pre Brusel, keď sa bude rozhodovať o rozpočte EÚ. Kto to splatí? (Zle postavená otázka) Nikto.
Kto tlačí - ten jede.
Nejaký problém? Niečo ti chýba?
A čo ti vadí? Prečo ho neodstrelíš?
Zasa sankcie? To aké ešte?? Asi im zastavia vzduch, čo dýchajú.
Ja som sa pozrel na svoj účet dnes a tiež - žiadne dotácie!
Nemá niekto nejaký voľný traktor?
Ukrajincom dovtedy nič nechýbalo. (!)
Teraz som si už nie celkom istý. A ty asi tiež nie.
Vždy ma zaujímalo, z čoho takíto ľudia žijú, kto ich platí. Či stačí sa len nechať odfotiť? Napr. Dara. Nič nespieva, nič nenahráva, nikto ju nekupuje - a žije si.
ÚS zdá sa, je dnes samý vtip.
Vždy ten menší.
Ha-Ha-Ha...
Ja som nikdy nepochyboval o nestrannosti ÚS.
Koho to len mohlo napadnúť???
Ha-Ha-Ha...
vrátane mami Anny...
Slovenskí novinári z Gabčíkova. Hanba!
To sa nedá čítať! Ani otázky, ani odpovede...
Viem dobrý o policajtoch. Chceš?
Odporúčame