Plný súhlas!!!
Konečne niekto píše zo života. Ja to tiež tak vidím.
Slovákom sa žije dobre. Až príliš. Potrebujú konkurenciu.
Plný súhlas!!!
Konečne niekto píše zo života. Ja to tiež tak vidím.
Slovákom sa žije dobre. Až príliš. Potrebujú konkurenciu.
Viluško vypotil "príspevok roka." Prihlásil som ťa do súťaže o pekné a hodnotné ceny.
Poliaci sú naši bratia.
Objav roka!
Tržby v maloobchode by tento rok mali rásť.
Samozrejme, ty ... keď všetko dražie!
Situácia musí byť vážna. Na SME o Ukrajine ani ň...
Ukrajina neprehrala a nie je dôvod, aby Ukrajina prehrala...
A aký je dôvod aby vyhrala?
Ďalší trojdňový.
Židia chcú zarábať na komunistoch a Rusoch.
Tebe to Nemecko zjavne neprospieva. Mal by si sa nad sebou zamyslieť. Ešte je čas.
Vojna začala "farebnými revolúciami..."
Už vtedy mal Voloďa konať.
Ďalší trojdňový...
Ďalší trojdňový...
Neverím. Ja si počkám na Báťu.
A keď zafúka z inej strany, tak to zmení.
Žiadne dva roky...
Začalo to "farebnými" revolúciami. Podaktorým Ukrajincom zachutili americké žuvačky. Tak ich teraz majú.
Nič im dovtedy nechýbalo. Nič! (alebo, žeby práve tie žuvačky??)
Krv majú na rukách Macron, Biden, Lavrov, Putin, Zelený, Ursula, Merkel, Blinken...atď. Hanba.
Poliaci nemali nikdy nikoho radi. Len kšeft.
Slovensko nemá na to aby bolo samostatné. Je mi to ľúto, ale nemá.
Slováci sú neschopní a závistliví. Iným slovom - tupí.
Treba celú vládu dať pod nútenú správu pod CZ, AT, D. (Vyber si sám)
Ukľudni sa, lebo ťa porazí. Na komunistov nemáš. Je mi to (ťa) ľúto.
Odporúčame