Lúza v uliciach. Slovensko (OLANO) v priamom prenose.
Lúza v uliciach. Slovensko (OLANO) v priamom prenose.
Lúza v uliciach. Slovensko (OLANO) v priamom prenose.
Každý vzdycháme svojím spôsobom...
Korčok je horší ako Matovič.
... v odtajnených dokumentoch v amerických archívoch....
A teraz prosím dovysvetliť, o čom vlastne bol tento článok?
Pozerám tie foto... To on jazdil na T34?
Na Dankovi stojí Slovensko? (Nie OLANO! Len dement mohol povoliť takýto názov pre politickú stranu!) Do CPZ s ním a potom do péčka.
Celé Slovensko je dementné. (tak, ako aj OLANO so svojím predsedom.)
Áno Igor, ty (TY, len TY) si bol jednotka!
Baran.
Nepotrebovala byť -Naj a predsa takou bola... Nepotrebovala byť celebritou a predsa ňou bola... To a taká bola stará škola... Odišla... Česť jej pamiatke.
(A taký Stanko, neodíde a neodíde...)
To neviem, ale viem, že mal za ženu Raisu a to bolo 100x horšie, než byť nejakým agentom.
Vždy som veril Nemcom. A verím aj teraz. Verím, že to dokážu, že to dajú. Tých 258 tankov, to je predsa sila. Už aby to bolo.
Jééééj... Aké dojemnéééé...
Len pred nedávnom ste tu písali, že teplé počasie je zabiják pre cievne neduhy.
Takže Bu-Bu-Bu na pokračovanie?
Ja osobne ODPORÚĆAM každému, kto len trochu môže, nečumieť doma na priblblé TV a pekne krásne, v kľude sa prejsť po vonku. Nezáleží na teplote.
Odporúčame