Vykopávky všetkých zemí, spojte sa!
(niečo staršie by si nemal?)
Vykopávky všetkých zemí, spojte sa!
(niečo staršie by si nemal?)
Neexistujú anonymné reakcie a príspevky. Vždy sa dá zistiť odkiaľ reakcia prišla.
A čo bude na tom nové a lepšie, keď sa prihlásim pod menom Discobolos?
A ešte niečo - Meloni prevracia kabát na počkanie.
Ahoj, Igor!
Prekladal to Dr. Google, otras! Redakcia nemá na to aby niečo opravila, lebo tam tomu nikto nerozumie.
Ale vidím, (a aj na tebe) že národ príliš rýchlo osprostieva, hlúpne a nikomu to nevadí, ba naopak. Ľudia akoby sa v tom vyžívali.
To písal nejaký nadšenec z nejakého amatérskeho astronomického krúžku? A tá fotka??
Hrabe? Hrabe? Až tak veľmi?
Zlodejom a príživníkom bol a takým aj zostal.
Najviac však majitelia rančov v Austrálii a multioteckovia s 10 ženami. Už vopred ich ľutujem a teba s nimi.
Tak tento bol tiež dobrý. Ale ja poznám lepší - certifikovaný .....
Robia si z nás srandu. (Aj z Brigity)
Molodec.
(Pôjde Zverev na čiernu listinu ako Slovan?)
Palec hore, pán Kotian!
Zdá sa, že Ódorovi sa v politike zapáčilo. Ani sa nečudujem. Vedec a profesor (?)
Zdá sa, že naši dôchodcovia sa dostanú do časopisu Forbes ako najbohatší ľudia na planéte. Držím palce! Treba urýchlene stavať nové Lidl-e. Pokiaľ možno s väčšími nákupnými vozíkmi.
Fašistov treba biť všade na svete! Všade!
Fašistov treba biť všade na svete!
Tak tento je dobrý:
Centrálna banka Ukrajiny očakáva, že hrubý domáci produkt krajiny sa v tomto roku zväčší o 3,6 percenta.
No, nekúp to!
predný krížny väz v pravom kolene...
žeby to bolo až také veľké umenie?? Lekár lieči, Boh uzdravuje.
Ja som s tým bol v Trnave a totálna spokojnosť.
Odporúčame