To písal nejaký nadšenec z nejakého amatérskeho astronomického krúžku? A tá fotka??
To písal nejaký nadšenec z nejakého amatérskeho astronomického krúžku? A tá fotka??
Hrabe? Hrabe? Až tak veľmi?
Zlodejom a príživníkom bol a takým aj zostal.
Najviac však majitelia rančov v Austrálii a multioteckovia s 10 ženami. Už vopred ich ľutujem a teba s nimi.
Tak tento bol tiež dobrý. Ale ja poznám lepší - certifikovaný .....
Robia si z nás srandu. (Aj z Brigity)
Molodec.
(Pôjde Zverev na čiernu listinu ako Slovan?)
Palec hore, pán Kotian!
Zdá sa, že Ódorovi sa v politike zapáčilo. Ani sa nečudujem. Vedec a profesor (?)
Zdá sa, že naši dôchodcovia sa dostanú do časopisu Forbes ako najbohatší ľudia na planéte. Držím palce! Treba urýchlene stavať nové Lidl-e. Pokiaľ možno s väčšími nákupnými vozíkmi.
Fašistov treba biť všade na svete! Všade!
Fašistov treba biť všade na svete!
Tak tento je dobrý:
Centrálna banka Ukrajiny očakáva, že hrubý domáci produkt krajiny sa v tomto roku zväčší o 3,6 percenta.
No, nekúp to!
predný krížny väz v pravom kolene...
žeby to bolo až také veľké umenie?? Lekár lieči, Boh uzdravuje.
Ja som s tým bol v Trnave a totálna spokojnosť.
Zelenskyj chce, Zelenskyj žiada...
To som už kdesi videl, kdesi čítal...
Vskutku pekné.
Ja by som však bol radšej za Monako u Saganovcov.
V dôchodcoch treba udržiavať pozitívne myslenie. Sú naša budúcnosť.
Vyrastajú tu nové predajne Lidl, dnes sú akcie, hurá na ne!
Pekný príspevok.
Chcel som aj reagovať, ale nebolo na koho.
Odporúčame