Koľko máš rokov? Vieš, čo bola a o čom kubánska kríza ´62? Naštuduj si. (ak máš odkiaľ a čím)
Koľko máš rokov? Vieš, čo bola a o čom kubánska kríza ´62? Naštuduj si. (ak máš odkiaľ a čím)
Putin sa musí (ak toto všetko vôbec číta) strašne rehotať. Ale teda že strašne!
Rád diskutujem s ľuďmi u ktorých predpokladám určitý rozhľad a inteligenciu.
Preto ho vyhodili z Ukrajiny.
Buď bude Rusko a bude Ukrajina s ním alebo nebude oboje. Myslím na terajšie status quo. To, čo je teraz, to je len také malé vybočenie.
Ani my, ani Česi, ani Maďari, ani Rumuni, Bulhari nebudú NIKDY mentálne západom. Naše gény sú iné, než gény Anglosasov. Je to vidieť už teraz. Vedel to Stalin, Roosevelt i Churchill. Ba i Hitler.
Aj ja si to myslím. A držím im palce. K jednému i k druhému.
Debata na Markíze. Taraba otvorí ústa a OKAMŽITE úderník Kovačiči prerušuje. Dvaja na jedného - tradične.
Som rád, že ani ty si nesklamal.
Mago_ister Antonio.
Keď mi skape koza, nech susedovi skapú dve?
Ja odsudzujem rozkopávanie dverí o 4,30 pod samopalmi. A ty?
Fiatka slúži? A čo vajda? Už dal 500?
KDH-katolíci-talibanci-farizeji-falošníci...
Pe knú 3. Adventnú nedeľu vám želám!
svetlé výnimky - ako ty?
No ja picnem! Vraj "Časť populácie má o právny štát obavy." S Lipšiakom sa právneho štátu nedočkáte! Akurát tak polievanie studenou vodou a rozkopávanie domových dverí ráno o 4,30 pod samopalmi. No, neber to...
Na úradoch treba hľadať - pán generálny! Tam sú premnožení.
Odporúčame