Poklusom klus a naď sa na teba pýtali. Jeden lepší mozog ako druhý.
Poklusom klus a naď sa na teba pýtali. Jeden lepší mozog ako druhý.
Sorry, ale táto diskusia tu, je pre tým, čo tomu rozumejú... Takže...
...navrat mozgov na Slovensko...
No ja sa pose...m
To akože Nvotová?
Takže aj Fico bude "LEBO FICO?"
Či ako to myslíš?
Aj takéto názory sa už objavujú:
Ak neprejde rozpočet do ulíc pôjdu ľudia, ktorí robia pre Slovenskú republiku skutočné hodnoty. Pán Fico máte našu podporu a opozícia sa zahráva naozaj s ohňom.
Skrýva sa za Certochovej sukňou.
Ale to bolo niečo iné, však?
(za 2.sv. vojny 52 mil. mŕtvych, to si zabudol)
Všetko nastalo po nástupe Matelka.
Klamal som, podvádzal som, kradol som - no a čo??
Takto to začalo.
A je to tu.
Titulka zo SME:
Študentovi, na ktorého zaútočil Fico, sa vyhrážajú smrťou.
šimčákom sa zachcelo krvi?
Praha náš vzor?
Hrabe? Hrabe?
hmm... Si dobrý. To si zistil asi podľa dĺžky nosa, však?
Asi si bol pozrieť "diskusiu" na SME, však? A redakcia si bahní.
Aj ty si bol študent? Asi nie, však?
To bol Putinov syn.
Zaujímal by ma názor na tento výkon od pani Čaputovej. Teda, ak nejaký má.
Veľmi smutné. Je mi nesmierne ľúto tých žien, ale i toho šoféra. Prečo sa toto musí diať? Za toto, čo musia prežívať naše ženy (ale aj chlapi) na tých turnusoch by som najradšej vyhádzal všetkých tých darmošľapov, čo s týmto nič nerobia. Otras!
P.S. Borisko už si spomenul, kde všade má tie haciendy?
Po tvojom príspevku vidím, že aj v myslení.
Áno, verím tomu. (a zachovaj kľud, praskne ti žilka.)
Čaputovej nemôže byť už NIKTO roveň.
Peter sa stará tak jedine o svoju briadku a fúzy, o vojne vie on prd.
PS všetkými týmito hovadinami, čo robí, robí aj absolútne anti-reklamu Korčokovi. To si šimečkovci fakt myslia, že je náriód za nich? Možno tak zlenivelí paštilkári, ale to je všetko. Preberte sa, súdruhovia! Vy nie ste múdrejší od národa.
Korčok musí byť na to strašne naštvaný, ale je to jeho voľba.
Odporúčame