Fico by si mal brať bpríklad od D. Tuska. Má silný mandát - na vsetko, mal by a musí konať! Hlas ľudu - hlas boží.
Tí bratislavkí mediálni krikľúni, ktorým ide o teplé fleky nech si uvedomia, že PREHRALI a nech sa ZMIERIA so skutočnosťou.
O čo im ide? Prečo nechcú nové voľby - jaj, zas by prehrali a tentoraz by to bol DEBAKEL.


