Hegerko, Matelko aj s Odorkom dostali peknú po hube.
Slovenskóóó budíček.
Hegerko, Matelko aj s Odorkom dostali peknú po hube.
Slovenskóóó budíček.
Ukrajinskí vojaci, prežívajúci v mrazivých zákopoch, priznávajú, že do druhej zimy od ruskej invázie vstupujú vyčerpaní. Na druhej strane na nich čaká mocnosť bohatá na zdroje a vybavená jadrovými zbraňami, ktorá má viac ako trojnásobok obyvateľov Ukrajiny... To sú mi novinky.
droppcek - zalez do kúta a plač. Nad sebou. Dobre?
To nie je otázka peňazí - !!! To je otázka motivácie a prístupu.
Kimky, ta sa nauč v prvom rade slovenčinu a potom sa vyjadruj k školstvu. Dobre?
Ale v zásade máš pravdu - rodičia (!) na to kašlú.
Čím viac peňazí, tým sprostejší národ. Zdegenerovaný, lenivý. A všetko začína i končí pri RODIČOCH! Len to treba povedať na plnú hubu.
Aj GeStaPo malo "špeciálnych..."
A bol aj Sulo? Či už je v "teplej" Austrálii?
Zmagorené, pošahané, bučiace ovečky...
Báťa sa hrá na majstra sveta a je to obyčajný Mgr.
A prišli aj osady?
Suverénne najkrajší bol Fero.
Rád by som vedel, kde býva knieža...
Taký Putin aj so svojou dačou sa proti našim "šikovným" môže strčiť do iti...
Slovensko sa "momentálne využíva ako poľnohospodársky objekt na chov a ustajnenie koní,“
Ahoj Matelko! Ani slovenčinu nevieš? Tss-Tss...
Nevieš prečo ho nezavreli? Chceš aby ti to tu povedalo 7-ročné dieťa?
Alebo sa práve prebúdzaš z delíria?
Koľko to má rokov? Mám asi zlú kalkulačku.
No nič, už to asi zas začína. Zachráň sa, kto môžeš!
Je treba nazvať veci pravým menom - Mino je cocos.
Odporúčame