Putin: Vzťahy USA a Ruska degradujú, sú stále horšie a horšie
Vztahy su stale horsie a horsie
VDAKA TEBE SUDRUH PUTIN .Usa aj zapad dalo Rusku moznost vstupit a byt rovnocennym partnerom civilizovaneho vyspeleho sveta .Rusko bolo pozvane na vsetky dolezite zasedania a rozhodnutia .Namiesto vyjednavania ste obsadili uzemie ktore legalne patrilo inemu statu .Preto ten bordel Polsko Pobaltie aj ine staty si chrania svoje uzemie preto prosia Americanov o ochranu .Nikto NECHCE VOJNU Z RUSKOM chcu tej vojne zabranit preto ziadaju a prosia o vybudovanie zakladni na ich uzemiach .Samotne vyjednavanie a zmluvy nestacia Skutky sudruh Putin skutky a zmena chovania Ruska v zahranici zarucia zmenu a vylepsenie vztahov ktore si praje nie iba Rusko ale aj Usa a cely svet.Tie zakladne v Polsku Pobalti Madarsku Bulharsku a v dalsich statoch su neni z lasky k USA ale zo STRACHU pred NENAZRATYM RUSKOM