Pan Trump si je vedomy aku ma moc respekt a slavu vo svete tak si to vsetko nebude delit s niekym ako Putin ktory mu ani vzrastom ani respektom nesiaha ani po ramena .
Pan Trump si je vedomy aku ma moc respekt a slavu vo svete tak si to vsetko nebude delit s niekym ako Putin ktory mu ani vzrastom ani respektom nesiaha ani po ramena .
Večer pred spaním som napísal pár riadkov kde som pripomenul ako sa o Slovakoch vyjadril predseda strany ktorá má pekný Slovenský názov .Taktiež som spomenul pár Slovenských ľudových piesní v ktorých sa podobne slova nachádzajú .Tak ako teraz to slovo som nenapísal ale denník Pravda ten komentár vymazal Zrejme sa mu nepozdávali pripomienky na niektorých písalkov na ktorých je to vyjadrenie presne ušité Nuž čo .Sú to vaše novinky kde prednosť a miesto majú VSETCI MILOVNICI RUSKA A SMERU i keď píšu sprostosti klamstvo a urážajú každého kto má iný názor i keď je podložený FAKTOM.
Sudruh sumercan sudruh sumercan načo že to tajiť Keď nemáme rozumu nemôžme sa baviť.Ked som bol v Chicagu tak pár krát sme boli oberať hrozno pre seba To pre zábavu a pobyt v prírode .Tu máme horúčavy a keď vidím tých chudákov ako sa tam pásu tak mi ani tie jahody nechutia .Už zbieram loptičky prekladám vagóny nosím poštu a teraz má ešte posielaš zbierať jahody To som mohol zostať na Slovensku takto otrocit.Tu ta dokážu obslúžiť a uspokojiť zo všetkým Len si musíš zaplatiť To robím ja.Za vypisovanie na Pravde nemám ani cent lebo na to sú iní odborníci .Práve naopak za tých 15 minút čo som tu ráno a večer si môžem vďaka 3Dzarobut na letenku ťa navštíviť.Dufam že si dostal Spokojnu odpoveď
Od času keď televízia začala vysielať tak už nemáme na svete veľa plechavych politikov Zrejme to neplatí na Slovensku a v Rusku lebo keď pozerám na týchto dvoch pánov a krpateho muzika tak je to ine.A to musím povedať že väčšinu veci aj sprostosti nie iba kopírujete alé ešte aj zvacsujete .V USA nebol zvolený za prezidenta ani jeden muž bez vlasov od času keď bola prvá T.V debata medzi Nixonom a Kennedym.Ludia čo počúvali debatu na rádiu jednorazne súhlasili že Ničom vyhral.Ten kto pozeral debatu na Tv videl upoteneho a nervózneho Nixona tak volil Kennedyho
Sikovni mexicania si za den zarobia aj 200 dolarov za den V usa sa plati podla toho kolko kosikov nazbieras. Zberaci ktori zbieraju a citaju iphone zarobia stovku .Bohuzial vdaka Donaldovu je problem najst dostatok ludi tak polovina vsetkej urody zhnije lebo ju nema kto pozbierat Novych emigrantov ktorych sem prichadzaju milionu tam dat nemozu lebo su to mamicky s detma ktori budu zit zo statnej podpory 30 rokov co moze zmenit zivot Americanov tak ako sme ho poznali.
Problem neni saso z Trnavy Problem je 200 tisic Matovicovcov co mu davaju svoj hlas vo volbach
Podla tvojich komentarov co tu pises kazdy den som si myslel ze si Ruskom a Smerom plateny chudacik ..Uroven a klamstvo v tvojich komentaroch je tak okate a ubohe ze aj pre Rusko a Smer si nemozem mapisat co lebo ma vykopnu .Ale pre svoje uspokojenie len pis dalej lebo toto je jedina liecba a vychodisko pre bezvyznamnych skrachovancov ako si Ty a Tebe podobni Konecne ste si uvedomili ze navratu otrockeho komunizmu sa uz nedozijete a jedina utecha zo zivota je pisat tieto sprostosti a stretnutie s uschnutym Leninom
Sudruh veľmiprekvapeny dopln si informácie lebo sa iba zosmiesnujes.Turek sa vyhráža že ak Ida nedodržia kontrakt na nákup STO ESTE RAZ STO F35 tak ich budú súdiť za nedodržanie zmluvy Ten sudruh čo píše že F35 nemôžu pristávať na lodi tiež nemá všetky informácie Je pravda že bežný F35 nepristane na lodi ale sa vyrábajú tri druhy a jeden je špeciálne prispôsobený na službu v NAVY a bude štartovať aj pristávať bez problemov
Pán Sonka 64 ste jeden z mála čo má na tento tragicky problém správny nazor
Z malej veci sa stala veľká vec a ako sa to skončí zatiaľ ťažko povedať .Idú proti sebe dve osoby pre ktorých je EGO najdôležitejšie .Na začiatku Turek chcel kúpiť aj Patriot aj F35.Ked sa začalo vyjednávať o cene Turecko žiadalo zľavu za rakety lebo vedeli že na lietadlá ich nedostanú
Keď Amíci odmietli dať zľavu tak Turek vyhlásil že rakety kúpia od Rusov .Vychcany Putinko prilial benzín do ohňa keď znížil cenu za raketový systém tak nízko že Turecko si povedalo že to kúpi od nich čím ušetríte spústu peňazí Ako to dopadne uvidíme Nezabúdajme že Putinko nemôže ZABUDNUT TURKOM ZOSTRELENIE ICH LIETADLA tak tam není veľká láska a dôvera ale len vyjednávajúci obchodný trik a klin do spolupráce medzi členmi priateľského zväzku NATO .
Prosim Ta chod na juznu hranicu USA z velkym plagatom a upozorni tie stotisice emigrantov co sa tam kazdy mesiac hrnu za stastnym a spokojnym zivotom Uz su tl neni iba mexici a z juznej Ameriky ale aj z Ciny Filipin Kongo a dalsie Azijske a Africke staty .Zrejme nebudu az taki chudobni ked si kupuju letenky ktore su neni najlacnejsie a potom este platia prevadzacom za ilegalny prechod do Usa .Ved o zaniku tych zelenych bezcennych papierikov aj zaniku Usa uz pocul moj pradedo dedo ocko a teraz ja . Co sa stalo s Tym ZLATYM RUBLOM O KTOROM ste tu vypisovali pred 10 rokma ako bude svetovym platidlom . Nic ine vam nezostava len sa utesovat .Otrocke komunisticke zriadenie SKRACHOVALO BEZ JEDINEHO VYSTRELU A nikdy sa nevrati .Preto sa len spominajte na tie krasne roky v klietke ohradenej elektrickym plotom .Ked pride Putin na oslavu SNP tak mu nezabudni dorucit pozyvaci list na zaslanie muzikov lebo inak sem pridu Amici vybudovat zakladne s cim nesuhlasia jeho milovnici a o troci
Neviem ako ale ten Trump to dokaze zmenit .Uz 3 krat ma presvedcil ze som sa zmylil .Nepocital som ze bude nominantom za republikanov a bol Nepocital som ze vyhra volby i ked som si to ako republikan prial a vyhral . Nepocotal som ze Mexicania ustupia a ustupili.Vzdavam sa proti nemu stavkovat.Zastavenie emigrantov do USA je pre znovuzvolenie Trumpa velmi dolezita zalezitost .Ked bude lokracovat ekonomiaako teraz a obmedzi prichod emigrantov tak vyhra v 2020 .Co sa dejeomentalne na juznej hranici je ludska katastrofa .To nepisem ako politik ale ako veriaci pretoze vlada nestaci ten milion emigrantov od septembra nakrmit ubytovat osetrit aj vypocut .Preto koste vsetkych nabozenstiev pomahanu ako mozu ale ani oni nestacia .Teraz teploty su stale vyse 40 stupnov tak vela emigrantov zomrie v pusti lebo nebudu mat vodu .Obycajne charutne organizacie aj kostole rozvazaju tisice flias z vodov do miest kde emigranti prechadzaju ilegalne .Boze pomoz im v tom strasnom utrpeni
Chalani sa z dlhej chvile na vode hraju ako soferi na cestach a abraxas uz bude vypisovat o plienkach Len neviem na ktorej lodi ich potrebuju
Neviem prečo by všetci milovníci Ruska nám vnucujete uveriť vašim klamstvám a propagande.Ked si niekto z nás viac informovaných dovolí oponovať pravdov tak namiesto poďakovania dostane urážky a nadávky .Ako vám napísal Jman a ďalší Rusko napriek svojim prírodným zásobám nedokáže zabezpečiť slušný život pre svojich muzikov .Keď nevarite nám tak si prečítajte aj vyjadrenie Putina kde ON SAM VYHLASUJE ZE RISKO SA CHCE DOSTAT MEDZI 5 NAJSILNEJSICH EKONOMII NA SVETE.Konecne uznajte že bez jadrových zbraní je RUSKO BEZVYZNAMNA KRAJINA ktorá ak sa nezruší a sankcie dopadne ako Venezuela ktorá napriek tomu že má obrovské zásoby ropy má nedostatok benzínu lebo rafinérie nemajú súčiastky na opravu
Ty si k nam stedrejsi Novozvoleni Americki senatori na cele s pani CORTEZ nam tvrdia ze ked nelrestaneme pouzivat auta a lietadla tak katastrofa bude za 12 rokov .Tak isto vyblakune aj polovona demokratickych kandidatov na prezidenta v 2020
Sudruhovia 5G sa pouziva minimalne v 50 miestach v U sa Ja som ho v tomto roku pouzil v 20 mestach od N.Y.Chicago Texas L.A. aj inde Pan Musk uz vystrelil 60 satelitov na 5G a vlada mu dala povolenie na vystrelenie 12 TISIC SATELITOV ktore budu pouzivat nie iba iphony ale hlavne auta bez sofera ktore uz jazdia v 15 statoch .Na niektorych dialniciach uz premavaju velke kamiony bez SOFERA .Musk ma v plane pouzivat auta bez sofera tak ako sa dnes pouzivaju skutre a bicykle v mestach na prepravu z miesta na miesto .Preto tolko 5G satelitov .
Šťastné Slovensko Od septembra do mája len na južnej hranici požiadalo o azyl JEDEN MILION sedemdesiat tisíc ľudí väčšinový žien a malých detí o ktorých sa musia starať .Muži a ďalší prebehli na čierno .Pri pomere keď jedného chytia tak 3 prejdú na čierno je to vyše 4milion ľudí za 8 mesiacov .A to sa nepočítajú bohatší turisti ktorí prídu letecky na dovolenku a zabudnú sa vrátiť Tých je ďalší milión Preto STASTNE JE TO SLOVENSKO I KED PODLA KOTLEBU HARABINA A DALSICH sa emigranti na Slovensko hrnú v tisícoch čo není pravda.Ale zastrašovanie i keď klamlivé pre neinformalnych občanov pracuje .
Putin pekné rozpráva na uspokojenie jedných a ohováranie druhých.Ked mu vadí dolár ako platidlo tak prečo nevyužije to bohatstvo na utvorenie ZLATEHO RUBLA o ktorom tak tlachal pred 10 rokma .Vyspelé štáty dali možnosť Rusku prijatia do ich spoločnosti Bol pozývajú na všetky zasadnutia G7 aj v ocenia a zasedaniu NATO .Rusko ak nezmení svoju politiku bude mať problém lebo doba keď spolu z OPEC okradali Svet sa nevrati a štátna pokladnica bude prázdna z čoho vzniknú nepokoje a Generali Lucka vykopnu ako chceli Gorbiho.Nikto nebráni Číne ani Rusku k uvádzaní novej techniky Ale nech sú to veci ktoré SAMOSTATNE NAVRHNU A VYROBIA A NIE UKRADNU ALEBO ODKOPIRUJE .Sankcie ani cla sú není riešenie ale ako vidieť Trump to Zatiaľ dokazuje lebo väčšina štátov pristupuje na jeho požiadavky pre jednu dôležitú vec SVET AMERIKU POTREBUJE viac ako Amerika potrebuje svet .Musí si ale vyriešiť problém z emigranti lebo to čo sa deje od septembra na južnom.hranici ZNICI AMERIKU
Len kormidlo dokaze prekonat sam seba Zacal to blogom o Caputovej a dokoncil to blogom o Vatikane .Boh je neomylny .Ten aj takym ako Ty odpusti . Vela uspechov a stastia pri zbierani hribov .Tam si jednotka z hviezdickov . Nemyslym ze ti niekto nieco zavidi ako si pisal .Tebe neni co zavidiet .
Sudruh jasamaty ja na Floridu nepojdem lebo tam zije vas sudruh Imrisko hrochotan ktory zasmradil nie iba Floridu ale teraz svojima sprostastami zasmraduje Slovensko .Ja mam rad sice velmi horuci alE cisty vzduch v Arizone a celom krasnom zapadnom pobrezi USA
Odporúčame