Poliaci musia žiadať o víza lebo percentuálne ich tam veľa zostáva po vypršaní legálneho pobytu .Len tak pre zaujímavosť Pre akú príčinu nás majú Amíci nútiť na umiestnenie ich vojakov na Slovensku keď Poľsko a Pobaltske štáty ich doslova prosia o vybudovaní boj.zakladni a Ukrajina ktorá susedí z Ruskom žiada nie iba zbrane ale stálu vojenskú základňu .Normálne uvažujúci človek nemôže pochopiť že kúpime lietadla a keď nám Amíci chcú vylepšiť letiska ktoré si nevezmú do USA tak ich odmietneme lebo jeden sudruh miluje Putina aj Dumu .Kde je logika .

