Monca si dobra na ten.kurtoch Nechaj modeling na plazi a na snehu inym dievcatam
Monca si dobra na ten.kurtoch Nechaj modeling na plazi a na snehu inym dievcatam
Správne treba ich potrestať a tiež toho vraha polovnika čo zastrelil srnku pri krmniku
Koľko bohatých a úspešných ľudí si osobne stretol .Tie vyhlásenia o štúdiu si si trošku upravil podľa seba .Nikto nikomu nebráni študovať Debata je že veľa ľudí namiesto štúdia chodí na vysoké školy len pre GOOD TIME a študuje predmety ktoré sú bezvýznamné .Mala pripomienka Jeden z najbohatších B Gates AJ jeho manželka založili charitu kde 148 amerických boháčov ročne dáva polovinu zisku na podporu chudobných v Afrike .
Presne tak Buchty sú buchty a keď ich má rada tak nech si dopraje To jej len pomôže lebo nepovie že pre lyžovanie nemôže jesť čo má rada .Go Go Petra
Dúfam že si tie informácie prečítajú všetci odborníci čo tu denne vypisuje že Americký zdochynajuci kôň už dokopava Podla informácií aj ten NAJCHUDOBNEJSI OBCAN V USA pátry do 1percenta najbohatších chudákov na svete.A do toho nezapocitali podporu ako sú stravné lístky platenie rentu telefón volne minúty a ďalšie Všimnite si že okrem bratov Koch a Walton súrodencov sú Americkí boháči mladší ľudia a svoje bohatstvo nezdedili ale vytvorili za posledných 10 až 15 rokov vďaka dobrým nápadom a poctivej práci .Je to rozdiel od Ruských boháčov čo získali bohatstvo rozkradnúťim spoločného bohatstva na ktoré dreli miliónov muzikov a občanov komunistov.statov
A este ste tam Ked som to rano cital mal som nadej ze ked sa vecer vratim uz tam nebudu Len rychlo rychlo prec Nikto vas tam nechce ani nepotrebuje Europa nechce Arabov Africanov a nechce ani zgerbu z vychodu .Putinko ver mne Okrem par neinformovanych Slovakov TA NIKTO V EU.NECHCE Tak rychlo zbal tych par zlatych rublov co este mas a hajde za Ural
Sudruhovia tato dohoda im zarucuje ze budu moct dodavat plyn cez nove potrubie do Nemecka co bola podmienka Ameriky .On sa nezda ale ten Trump vie vyjednavat i ked na zacistku mame vyhrady .Nova obchodna zmluva z Mexikom a Kanadov Cina znizila clo na auta z Usa zo 40 na 15 percent znovu nakupuju soju a na druhy mesiac sa dohodnu z Cinskym prezidentom na dalsich vyhodnych zmluvach lebo ekonomia Ciny sa spomalila najviac za 30 rokov .
Súdruhovia z Ruska začnite sa správať ako civilizovana krajina a budete všade rešpektovaní Nič viac nikto od vás nežiada Buďte ľudia
Money Talk. Neviem koľko z nás do včerajška vedelo v akej kombinéze jazdila Petra .Dnes sa začne o Tom rozprávať a sponzor a výrobca dosiahol čo chcel .
Tom je skutočne vynikajúci.Ako píše pán v prvom zápase rozhodcovia poškodili Saints ktory mali zápas vyhrať.Zaujimave že obe domace mužstva prehrali i keď boli favoritom o 3 body.Amerika bude teraz dva týždne žiť len fulbalom .
Nevieme síce podrobnosti ale keď sa jedná o veľké peniaze sponzor chce mať hlavné slovo .Majstr. sveta je po O.H najviac sledovaná udalosť tak chce aby jeho značku videli čo najviac ľudí zvlášť keď oblieka jednu z najlepších .Aj najslávnejší hráč basketbalu M.Jordan mal zmluvu podľa ktorej nemohol hrať v iných teniskách len NIKE Americká association.mala zmluvu z Adidas a bol problém .Nechcem sa zastávať ani jednej strany len tiež není fér keď budeme nadávať na lyže.svaz keď nepoznáme podrobnosti zmluvy .Dúfajme že to nebude mať nepríjemný dosah na Petru ktorá má vynikajúcu sezónu
Ak tá komunikácia bola o súkromných a osobných záujmov tak sudcom bude jeho manželka .To sa vzťahuje na všetkých čo mali debatu s touto slecnov nie iba Glvaca
Cim to je ze Amerika si z nepriatelov urobi priatelov Aj v pripade Vietnamu je to tak .Pre mladu generaciu Vietnamcov je Usa velmi respektovana a hlavne priatelska krajina ktora om pomaha zlepsovat zivotnu uroven a ponuka spupracu v ekonomii aj dava moznost mladym Vietnamcom studovat v Usa a vela americkych podnikov prenasa vyrobu z Ciny do Vietnamu .Preto aj stretnuties Korejci sa tam uskutocni
To som rad ze aspon niekto napise skutocnu pravdu bez rozdielu o kom pise .V prvom rade je to zabava a sport a nie neake dokazovanie kto je mudrejsi .Neviem ci si vsadil aj neake peniaze na tvoju oblubenu hracku a ak ano tak dufam ze budes mat dvojitu radost
Jej sa to vyhráva keď nemá problém s kombinezov.Nechcem urážať iné pretekárky ale bez Petry vyhrá aj v teplákoch .To len zartujem.
Amerika není proti NS.2.Pan prezident Trump je proti ale nič nedosiahne lebo toto není jeho súkromný podnik .Keď bude zaručená preprava cez UK.a Slovensko tak plyn ktorý nahradí uhlie ktoré používali elektrárne v Nemecku bude bez problémov dopravený a západné podniky budú mať zaručeny zisk.
Anti tvoj komentar je len potvrdenie ze nezalezi co je napisane ale kto to napise .Ci som odbornik alebo drzal raketu neni dolezite .Moja favorutka prehrala tak sa nemam cim chvalit p reto tvoj komentar je sprostost ako vsetky ine .Maria aj Petra boli moje favorutky na vyhru v Australii.Mozno nevyhra ani jedna ale urcite nas budu miliony ktori budu sklamani ze ich oblubeny hrac nevyhral .Samozrejme Ty aj tvoja krvna skupina n a cele s Imriskom Velmiprekvapeny Abraxas Sedlak a dalsi tu denne budete vyblakovat a urazat kazdeho kto ma iny nazor i ked je pravdivy Vase komentare o praci zberacov lopticiek a hamburgerov v Bielom Dome su len dokaz ze o Amerike toho viete velmi malo a vsetko je len klamstvo a zavist .Utesujte sa dalej a uschnuty Lenin vas vyznamena za vernu sluzbu slavnemu i ked skrachovanemu a ekonomicky bezvyznamnemu Rusku na cele s carom Putinom
Pockajme si na vyjadrenie svazu .Mozno sa dozvieme ci sa jedna o kombinezu alebo PENIAZE ZA KOMBINEZU .
Moja prva favorutka Maria Saralova bohuzial prehrala tak dufam ze moja druha favorutka Petra Kvitova ma nezasmuti a vyhra nie iba nad domacov Ashley ktora porazila Mariu ale vyhra vsetko .Good Luck Petra
Odporúčame