Čo zatial nedokázali ukradnúť je spôsob ako sa dostať z mesiaca na zem .Na Amer.výš.školách študuje milión zahraničných študentov Z Číny ich je 250 tisíc a poloviná tu po škole zostava .Veľa Čínskych corporacii ma Us.investorov .Aj Jack Má majitel Allibaba začal vďaka peniazom z You tube .Tak je to skoro zo všetkým Podniky vyrábajú v Číne len preto lebo JE TAM LACNA PRACOVNA SILA nie preto ze to nedokážu doma .Rozprávku o zániku USA už počul moj pradedo dedo ocko a teraz ja.Nemá to logiku lebo 8 z 10 najsilnejších svetových comp.je z Usa a sú celkom novo vzniknuté .Problém nastane v r.2050 lebo ak sa nic nezmení tak biela rasa bude v menšine a kapitalisti nebudú schopní zarábať toľko peňazí aby uzivuli lenochov ktorí budú žiť na podpore od štátu .Trump chce zmeniť Ameriku .Ma niektoré dobre nápady ale IZOLACIA NIC DOBRE NEPRINESIE .Na šťastie amerika prežila Cartera Obamu a prežije aj Trumpa a bude to stale najlepšie miesto na život pre 80 percent svojich občanov na rozdiel od Číny

