Jman má pravdu .Členovia mormonskej viery pred vianocami rozvážajú farmy po indiánskych rezerváciách v Arizona Nevade Utah aj N.Mexiko.Tri krát som mal možnosť sa presvedčiť že na rezerváciách ktoré podporuje vláda žijú väčšinou starší ľudia .Sú tam aj deti ale každý rok menej .Mladá generácia sa viac zapája do života priemerných Američanov .Je veľa vládnych programov ktoré finančné pomáhajú občanom ktorí majú indiánsky pôvod aby sa zapojili do bežného života .Preto aj na vysokých školách študuje viac mladých z rezervacii čo je dobré lebo tam sa stále veľa chlasta a droguje .

