Sudruh Fiofan ja od nikoho pomoc nepotrebujem Kľudne sa prihlás namiesto mňa u sudruha Putina .Ďakujem Bohu za zdravie rodičom za dobrú výchovu a Amerike za možnosť tam žiť a pracovať tak sa o seba dokážem veľmi dobre postarať .Moja sústrasť ako veriaceho je veľmi úprimná a pravdivá .Pre nevinnych chudákov a ich rodiny není rozdiel či to bola práca teroristov alebo tragická nehoda pretože bolest a smútok je stejny.Pre politikov je to niečo čo budú musieť vyriešiť v oboch prípadoch .Ešte raz úprimnú sústrasť všetkým

