Trump stiahol Američanov zo Sýrie lebo vie ze Izrael S.Arábia a Egypt zabránia IRANU vládnuť v tejto oblasti .Pre Rusko sú dôležité základné tak bude pomáhať Irancom ale vedia ze na obnovu Sýrie treba obrovské peniaze ktoré Rusko nemá Taktiez nepokoje budú pokračovať pretože HLAVNA PRICINA NEPOKOJOV NENI VYRIESENA PRETOZE Assad zostáva u moci i keď je z náboženskej menšiny .

