Sudruh sa stazuje ale na nespravnom mieste .Nie Americania ale SLOVENSKA VLADA DOBROVOLNE KUPILA TIE lietadla .Neviem preco ale Slovaci sa vzdy na niekoho vyhovaralu Raz to bolu Cesi raz Madari Sovieti Poluaci a neviem kto .Namiedto vyplakavania a vypisovania chodte volit a zvolte si taku vladu ktora vas uspokiji .Nezalezi ci to budu komunisti alebo gardisti len zabezpeci spokojny zivot Slovakov


