Sudruhovia ak ste citali aj ja som sklamany z trestom ktory ZATIAL Amerika na S.A. uvalila Cakal som tvrdsie sankcie Ale ako pisem senat aj kongres este rokuju o dalsich sankciach na zaklade ukonceneho vysetrovania Ked som pisal o Magnicky act tak som sa spoliehal na Pred Trumpovu Ameriku .Ako vieme za vlady Trumpa sa vsetko zmenilo Tak neskacte vyckajte do zaverecnej spravy a sankciach Dufam ze takto budete vyskakovat ked sa bude jednat o zverstva ktore kona Rusko .Viac sa zacnite venovat raketam a zbraniam ktore Amerika zacne dodavat Ukrajine na obranu proti nenazranemu Rusku Obama im daval deky a baterky co potesilo Putina Teraz je v B D.novy serif a behom 5 az 10 rokov bude Ukrajina schopna sa sama ochranit pred okupantom z Moskvy


