Ulienka chudatenko moje aspoň. V niečom s Tebou súhlasím Len som sklamaný ako môže niekto kto má rád lyžovanie písať také sprostosti o Tom čo sa deje vo svete a hlavne vychvalovat Rusko ktoré okrem atómových zbraní a lacnej vodky nemá nič čo MUZIKOM pomôže k lepšiemu životu Ja viem že američania ťa zarmucuje keď stále vyhráva ale bohužiaľ momentálne je najlepšia Buďme hrdí na našu Petku a hlavne nech sa nezraní a jeden deň sa dočkáme vutazstva.Je smola že obe sú jednak staré vlastne mladé tak to bude zaujímavé ďalších pár rokov Jej pekne umiestenie je jedina radostná športová správa .Smrť hokejistu bordel v Trnave plus nemožný Slovan v hokeji nám radosť nedopraju

