Sudruhovia ako obycajne maju radost nad kazdov tragediov ktora postihne USA. Je to sice ubohost ale sa to stalo tak vam to nemoze nikto vycitat Len pre informaciu Tankovanie vo vzduchu je velmi nebezpecna a slozita operacia ktora si vyzaduje presnost a komunikaciu 3 samostatnych operatorov.Je tiez pravda ze ludia ktori sa dnes hlasia do armady nemaju dostatocne vedomosti ktore si dnesna technika vyzaduje .Ekonomia slape velmi dobre tak vela mladych muzov a zien nachadza uplatnenie v civilnom sektore tak do armady idu iba ti naj......i To je pricina ze sa stava viac havarii nie kvalita lietadiel alebo lodi ako to tu mudrci vypisujete


