Svet žije v bubline lebo není vodcu .Obama oslabil vedúcu pozíciu USA vo svete čo využil Putin na obsadenie Krymu a základní v Sýrii.Trump presadzuje záujmu Ameriky Európska únia má problem ako sa udržať spolu a nie riešiť svetove nedorozumenia .Momentálne svet nemá vodcu ktorý dokáže riadiť budúcnosť ktorá uspokojí väčšinu občanov na svete .Možno sa objavy nový spasiteľ lebo nikto zo súčasných vodcov to zatiaľ nedokázal


