Par faktov .Vsetci vieme ze vo vsetkych statoch v tejto casti sveta SA LUDSKYM PRAVAM venuje velmi mala dolezitost a pozornost .Potom nasleduje Izrael S.Korea Rusko a Cina .OD zaciatku SA vedelo ze novinar Bol zavrazdeny svojima krajani na konzulate.Tak ako Putin tvrdi ze on o nicom nevedel Ked Rusaci zavrazdia svojich tak aj Saudsky kral tvrdi ze on o nicom nevedel Zapad aj USA S.Arabiu POTRESTAJU tak ako potrestali Rusko V USA plati zakon podla zavrazdeneho Ruskeho obcana Magnitskeho ktory SA Teraz pouzije na pitrestanie S.A
Nemyslim ze zrusia vojenske objednavky lebo S.A.a Izrael budu kontrolovat Iran .Ako kral potresta tych 15 alebo kolko bolo tych vojakov a ci vymeni svojho nasledovnika sa uvidi .Hlavne ze ich potresta na rozdiel OD Putina ktory dava Ruskym vrahom odmeny.

