Sikovna kocka aj smart.Ma trosku smolu lebo tie dve Rusky su skutocne najlepsie a je len otaznik ktora z nich bude prva a ktora druha Tretia je Kanadanka ktora je tiez vyborna Good luck a uzivaj vzacne a neopakovatelne chvile
Sikovna kocka aj smart.Ma trosku smolu lebo tie dve Rusky su skutocne najlepsie a je len otaznik ktora z nich bude prva a ktora druha Tretia je Kanadanka ktora je tiez vyborna Good luck a uzivaj vzacne a neopakovatelne chvile
Ak je pravda ze ten chalan bral tie tablety tak ho treba prehnut cez koleno stiahnut gate a nalozit na holu dupku.Vypada to ze Rusko zacina riesit celu minulost spravne .Putin nepriamo priznal ze dopovali a zaplatenie pokuty je tuez neoficialne priznanie .Svet na rozdiel od vas milovnikov Ruska chce FEROVO SUTAZIT AJ Z RUSKOM.JE to dobre pre sportovcov sponzorov aj fanuskov .Nie iba slov.sportovci ale atleti z celeho sveta vyhlasuju ze ked budu Rusaci cisti rad ich privutaju na sportoviskach .Rusaci si konecne zacinaju uvedomovat ze za podvod sa plati a je doba ked sa skoro vsetko odhali Dufam ze sa to prenesie aj mimo sportu a najde sa riesenie na dohodu o Kryme a vych.Ukr.a Rusko sa pripoji k civ.svetu
Podla mna si velmi dobre a odborne napisal pravdu o nasom hokeji Jedine s cim nesuhlasim je volba trenera Pan R.je dobry odbornik aj ma vela skusenosti z hokejom Bohuzial nepozna pimery na Slov.a neviem ako sa rozprava z hraci.Bol by vynikajuca volba keby bolo v muzstve viac hracov z NHL.Pan Satan je dobry odbornik a pocuva tiez odbornika p Nemca ktory v Topolcanoch vychoval vela dobrych hracov Jozko nehnevaj sa ze som ta spomenul Kupim ti pivko.Co je velmi smutne je velmi slaba navsteva na stadionoch.Ludia ziju hokejom ale ho nepodporuju financne Potom sa aj sponzori tazko hladaju Upadok slov.hokeja sa nestal z vecera na rano Trvalo to dlhu do u Tak aj na vrchol sa nedostaneme cez noc Dajme nasmu novemu vedeniu od prezidenta az po m aserov cas na zmenu k lepsiemu.Dufajme ze trpezlivost nas rychlo neopusti a za par rokov sa budeme vsetci radivat a zimbe stadiony b uh du opat zaplnene a tento pekny sport sa vrati tam kde bol Good luck Este raz vdaka za dobry blog
Majitelia klubov su v prvom rade obchodnici Oni to sice otvorene nepovedali ale nezaujem neinfirmovanost a ziadna hokejova buducnost v Koreji boli jedna z pricin preco tam nepustili hracov a neprerusili sutaz
Mozno by bolo zaujimave keby sa buduce majstrovstva sveta alebo OH uskutocnili bez obmedzenia zakazanych liekov alebo dopingu Nech si kazdi kto ma zaujem berie co mu pomoze a vsetci sa presvedcia co mu to pomohlo a o kolko .A tiez dam navrh na reklamu Namiesto Nike a Addidas nech sa reprezentuju chemicke laboratoria.Aspon nebude takato debato kto pidvadza a kto nie Norsko podla vsetkeho otvorene vyuziva pravidla ktore existuju i ked vela ludi protestuje Kazdy stat ma tu moznost to vyuzit a prestat nadavat
VypIsujte si co chcete V case Ruskej invazie bol Krym legalne uzemie Ukrajiny a o jeho buducnost sa malo jednat za stolom a nie vtrhnutim vojakov nenazraneho Ruska pre ktoreho su namorne zakladne dolezitejsie ako zivot obcanov Preto su tam.
Ked dovolia straznikom v skolach mat zbran tak tych tragedii bude urcite menej Vrahovia si vyberaju skoly na vrazdenie lebo vedia ze su tam v bezpecni
Nemyslim ze ich Rusi nechaki vyhrat Oni ich pidceniki a stastie sa usmialo na nas Slovaci z Ruskom vyhraki srdcom nie ze hrali lepsie Hokej sa neznicil z vecera do rana Tak aj cesta hore bude trvat urcitu dobu ak tam vobec niekedy prideme Neviem ci volba zahranicneho trenera bola spravna zvlast ked ten pan ani nepizna skutocne problemy slov.hokeja a je to muz starsej generacie hracov .Cas ukaze ci sa hokej dokaze vratit tam kde bol a ci obcania Slovenska budu opat prezivat hokejovu radost a vzrusenie ktore si zasluzia
Aj v kostole ked sa picas omse pidava ruka tak ludia sa iba uklonia a rukov spravia kriz na znak priatelstva a pokoja
Ked zaplatis tak na M.E.ta vynesu aj s vozickom .Moj nazor Vlk syty a koza zostane cela ked sa chce.Zobor neni taka vzacna hora a dobry navrh vsetkych uspokoji To je ale iba moj nazor. Vela ludi chce absolvovat cestu na dno Grand Canyon a omocit si nohy Colorado river Bohuzial dostat sa tam a zazit tu krasu musis mat vynikajucu kondiciu preto vacsina turistov vidi G.C.iba z vrchu .Investori su ochotni zapkatit obrovske peniaze za vybudovanie lanovky k vode Zatial sa im to nepodarilo lebo je to indianske uzenie ktori to ZATIAL NECHCU POVOLIT ale povolili vybudovat sklenenu podkovu nad G.C.
Ako som pisal v inom clanku Suseda z Ceska je najvacsia hviezda O.H.na socialnych sietach Ked vyhra hoci aku medailu v snowborde bude z nej najvacsia hviezda O.H.
Dobre premyslena a naplanovana lanovka ma podla mna miesto na Zobore Vela vas tu pise ze tu trasu prejdu peso za 40 minut Je vela ludi v starsom veku alebo chorych ktori to nedokazu ale chcu tiez zazit pohlad z vrchu Viete ako to je Cim vysie vyjdete tym viac krasy vidite Za kazdy vyrubany strom pid lanovkov treba vysadit novy
Ak je to pravda co pisu tak pana treba nakopat do dupky pretoze s nim neni nieco v poriadku Podla expertov ten liek ci co to je nema ziadny efekt v sporte v ktorom preteka Pokazu len meno Rusakov ktore je i tak dole ako aj ich vysledky na O.H.Amici tiez zaostavaju tak jedine Norsko vynika .
Tak to vypada ze nasa zlata Nasta konci Neviem kolko ma rokov jej brat ale co tak pozvat jeho na Slov.Mozno aj on bude pokracovat v jej slapajach a Slovensko bude mat medaile Inak neviem neviem.Najlepsiu odpoved ci mala alebo nemala zostat v Rusku su jej vyskedky a medaile ktore ziskala a nie reci i ked je to sportovec ktory mal tiez uspech
Tu nasu Nastu si musime zacat dobre strazit Cisti Ruski sportovci zatial toho vela nedokazali tak nenazrany Putin ju ukradne ako Krym Este raz velka vdaka .Si vzorom pre mlade dievcata mlade mamicky a spravne zijuce RODINY
Nasa Nasta je uzasna a velmi respektovana dama.Vsetci aj VODACI su na nu hrdi Ale na socialnych sietach je najviac popularna nasa zapadna suseda ktora sokovala svet v obr.slalome.Ak vyhra hociaku medailu v snowborde tak odbornici budu hladat zazracne vety ako vsetko vysvetlit
Neviem sice kolko Slovenska vlada dava z rocpictu na sport ale je to urcite viac ako vlada Ameriky .Viete preco Lebo VLADA USA NEDAVA NA SPORT ANI CENTA .Preto vsetci co tu vypusujete ze amici tlacia na zakaz startu Ruskych podvodnikov nemate absulutne pravdu Vlade je to jedno co sa deje v sporte .
Neviem ci vies ze najnovsi iphone jw lacnejsi v Us ako na Slovensku.To iste pisem Stano 21 Amer.corp.vyravaju v Cine lebo to je lacne a nie ze to nedokazu vyrobit. Konkretne tel.neni az taky rozdiel lebo material aj hlavni manazeri aj kontrolori su z Us.a vacsinu prace robia stroje tak neni zapotreba vela ludi .Oroblem noli dane ktore teraz pan Trump znizil.
Pocuj ty mudrc Ano ten tovar je cinsky ale su to bezne veci ktore tu dokazu vyrabat tiez v kazdom kute Rozdiel je v tom ze tu budu pkatit robotnikovu 15 dolarov na hodinu a tam je to 2 dolare Nasa corp. vyraba tiez v Cine lebo tam nas stoji zub 3 dolare a tu platime 30 krat viac . .Viem o com pisem .Ak vsetko nude ako Trump slubuje tak v julu lebo v auguste sa stahujeme do us ako vacsina corp. co su tu v zdravotnickom komplexe.Cina bez Usa sa zmeni na nezamestnanu krajinu Nezabudni ze kazdi 10 cinan pracuje pre Walmart .
Stano ten Cinsky tovar je tak kvalitny a drahy ze pre mna obycajneho emigranta je vyhodnejsie kazde spodne tricko a spodne gate vyhodit po druhom pouziti ako zaplatit upratovacke 16 dolarov na hodinu za opratie.Ako som ti pisal v minulosti Tvoje udaje je klamstvo a propaganda .Pokial parkoviska pred Wal artom su plne Cina bude prosperovat.Tam sa predavaju tie nekvalitne handry aj kavovary ktore ked sa pokazia ludia vyhodia lebo oprava je draksia ako kupit nove .Minule si napisal kolko sa preda aut Problem bol v tom ze amerike si zapocital o 10 milionov menej pretoze sa predalo 17 milionov aut a nie 7 ako si napisal Spm prekvapeny ze Pravda ti take nieco dovoli uvereknovat a bloger Kaplan ktoreho fakta boli 97 percent pravdive bol vykopnuty
Odporúčame