Imrisko a dalsi milovnici Ruska na koho budete teraz nadavat .Chudaci neplacte .Poslem vam viete aky papier na utieranie slziciek .Chudatka
Imrisko a dalsi milovnici Ruska na koho budete teraz nadavat .Chudaci neplacte .Poslem vam viete aky papier na utieranie slziciek .Chudatka
No prosim tu sa stretla zostava snov Abraxas biba raskal jasamaty.To najlepsie co nam zaistali neinformovani milovnici Ruska mozu ponuknut Co dokaze zaslepenost propaganda a nevedomost sa prezentuje v kazdej pripomienke od tychto chudakov .
Bohuzial je to havaria ktore sa stavaju po celom svete Dajte cas vysetrovatelom na pricinu tejto tragedie Uprimnu sustrast obetiam ktote tuto tragediu neprezili aj ich rodinam a priatelom
Nie ja som tu zmluvu nevidel lebo ako som spominal je to zmluvne zakazane Cina jednala z Ruskom 10 rokov o dodavkach oleja a plynu ale sa nemohli dohodnut Zrazu ked cena padla o polovinu sa dohodli z vecera na rano In vestori dokazuju vedia o vsetkom .Maju ideu o zmluve a vyhlasili ze je pre Rusko nevyhodna preto nedoporucili do comp.investovat.A vsetci co tu vyskakujete a urazate mi napiste v com nemam pravdu lebo inak tie vyznamenania sa vztahuju na vas.
Trosku vas poopravim.Tie vase sprostosti co tu pisete si nechajte na horsie casy M.Pence ak sa nic nestane sa tajne stretne s fesandov zo Se.Koreji Preto tam ona prisla Nebude to verejna statna schodzka ale sukromna.Amerike zalezi na dobrych vztahoch preto ziadali Rusko aj Cinu o pomoc pri vyjednavani lebo ak sopliak vystreli co iba jednu raketu tak po skonceni O.H bude rachot o com Trump in formoval Cinu aj Rusko Preto sa zacina vyjednavanie Pritomnost amer.vojakov v J.Koreji nema nic spolocne z vyjed n avanim a obnovenim spoluprace medzi Korejci.Dufam ze aj vy neinformovani milovnici Ruska uznate ze ekonomia aj zivotna uroven Juz.Ko.je proti kom.na severe na ovela lepsej urovni Dohoda bude dobra pre obe strany ale kto ziska najviac su chudaci zo severu.
Madari odchadzaju Poliaci odchadzaju Kto bude dalsi Cina sice kupuje ale to je taka nevyhodna zmluva pre Rusko ze ju nesmu zverejnit.Nemci su spoluinvestory v novom projekte tak vela dengov do Ruskej pokladnice nepribudne lebo aj ceny budu max.do 70 dolarov A chudakom muzikom zasa nic lebo ZBROJENIE A VOJNA V Syrii je dolezita .Sudruh Putin dopadne ako Breznev pred rozpadom slavneho W P aj Ruska co Putin ako byvaly estebak nemoze stravut Zapad ma strach ze armada Putina vykopne a nastupi tvrda ruka co bude horsie lebo Putinko aky je taky je ale da sa s nim jednat
Sikovna kocka ktora ma trosku inu predstavu o zivote ako jej slavny bratcek Ak sa nic nezmeni po tichucky bez tv kamier sa stretne s panom V.P.Pencerom Dufajme ze ked sa vrati naspat do kom.pekla tak jej slavny sopliak jej neublizi
Tak sme sa predsa len dockali Obrazok Putina RASPUTINA BEZ TRICKA .Mozno Rusky soros Alexander D.zistil ze s.P.chce volit iba 70 percent a nie ocakavanych 98 percent tak rychlo treba fotografie na dokaz aky je ten clon cara a stalina v dobrej forme Ziadny strach Maly krpec Putinko vyhra vysoko aj bez tohto predvolebneho cirkusu o odsudeni neakeho uradnicka Ta hlavna banda zlodejov ktori su priateli Putina si svoje ukradene peniazky drzi na zapade kde sa ani peniazom ani ich MAJITELOM NIC NESTANE Toto je len cirkus pre neinformovanych muzikov a neinformovanych Slovenskych milovnikov Ruska a Putina Rasputina
Smutok a utrpenie caka pribuznych a priatelov ktori stratia otca syna manzela bez rozdielu ci je z Ruska alebo ineho statu .Otazka je ako je mozne ze pasak koz odstreli take moderne lietadlo zo starym crepom Uprimnu sustrat rodine lebo vojak iba plnil rozkaz sudruha Putina ktory ma ine povinnosti
Sudruh Lavrov Rusko na cele s Putinom sa snazia vytvorut VAZALOV V 58 statoch a rozhnevat a postvat proti sebe obcanov v Europskej unie a Usa Zacinate mat ciastocny uspech Sudruh Lavrov Slovenski milovnici Ruska tu denne nadavaju na suseda Sorosa ktory podla nich ma vacsiu moc ako Pan Boh Mam k tebe prosbu s.Lavrov Prezrad im meno toho Ruskeho Sorosa .Ja ti pomozem z jeho prvym menom ktore je ALEXANDER Este vam prezradim ze sudruh Soros venuje na vsetky dobre aj zle akcie SVOJE MILIONY Tento Rusky soros utracia peniaze ktore ukradnu chudakom muzikom.Tvoje reci zneju pekne ale skutocnost bude ina Tak ako nebude DDLLHHOO POKOJ V Syrii tak casom ked sa Ukrajina postavu na nohy tak bordel zacne aj na Ukrajine Prve zasielky zbrani ktore Ukr.dostane je iba zaciatok. Bude horuco a pripravuj prejavy na obhajobu nepokojov ktore Rusko cakaju Zakoncim na peknu notu Rusky par na O.H mal velmi peknu jazdu.A Ruske zastavy boli vsade.
Mozno tymto odbornikom uveria aj blogeri co tu vyblakuju o vystupeni Slovenska z Eu len preto lebo im to doporucuje Ruska propagacia ktora nemoze prezit stratu svojich kolonii.
Sopliak vyskakoval lebo slaby Obama mu to dovolil Trump zmenil pravidla a jeden druheho skusal ktoreho EGO vyhra Na stastie Trump pocul svojich poradcov a oddialil utok na Sev.Koreu .Ak raket man vypali jednu raketu tak po skonceni O H.sa jeho hra skonci. Bolo to oznamene aj Cine a Rusku.Preto teraz ide Kimova sestra na O..H.kde sa tichucko stretne s viceprezidentom USA a dufajme ze sa dohodnu a nebude katastrofa ktora by v pripade vojny nastala na oboch Koreach
Ten z Flor.nevie ani s kadial on pochadza Sto krat som napusal ze som Ficov krajan a v 2006 som ho volil Do Presova som siel minuly rok v marci a v novemb na premieru do historickej budovy.Bolo to prvy krat vo som bol dalej ako v pionierskom tabore v Pieninach .Ano ako som napisal amici ublizili Vietnamcom ale mlada generacia miluje Usa a vela amer.corporacii prestahovalo vyrobu z Ciny do Vietnamu kde je to lavnejsie Vela Vietnamcov co prislo do Us pi skonceni vojny sa vracia domov a zacinaju tam podnikat To su fakty ktore som videl na vlastne oci lebo aj nasa comp.mala stahovat vyrobu z Ciny do Viet.ale Trump znizil dan tak v auguste sa stahujeme spat do Usa.
Mudry pan antitrol Ti to pekne vysvetlil Dakujem Ale vy neinformovani milovnici Ruska a Ciny to nikdy nepochopite
Aj ked som krypel ale mam vo vsetkom pravdu A ty najmudrejsi mi napis v com tu pravdu nemam.
Ked citam tie komentare citatekov neviem ci je ti sen alebo skutocnost Rusko vsetko vyhrava vsetko ovlada chce zit v miery a v pokoji Za vitazstvo v 2 svet.vojne si zotrocili 10 statov ktore vydierali 40 rokov A potom cuduj sa svete to vsetko STRATILI bez. JEDINEHO VYSTRELU.Vela obcanov obetovalo zivoty za toto falosne vydieracstvo. Naopak ta zla Amerika sa stala priatelom tych co ich chceli znicit a pomohla im vybudovat ekonomiu ktora je jedna z najsilnejsich ba svete .Dokonca aj Vietnam kde americania ublizili ich obcanom sa stava jeden z najblizsich spojencov a americke zastavy vlaju z kazdeho druheho okna ako bolo sj na Kube pokial nebol Trump v B.D.A nezabudnite ze zapad ponukol Rusku spolupracu Boli pizyvani ba zasedania G7 aj zasedania NATO .Bohuzial bolo to nenazrane Rusko ktore vtrhlo na uzemie statu ktore patrilo legalne Ukrajine a do dnes ho okupuje.Putin opat tuzi po MOHUTNOM SOJUZE KTOREHO ROZPAD MU NEDA SPAVAT.Preto zacina zbrojit ale dopadne ako sudruh Breznev.
Sopliakova sestra tam bude vyjednavat mier z viceprezidentom Usa M.P.
Vies kazdy mame svoj nazor Ale co pises ty je jedna vacsia sprostostcod druhej Fakty su jedna vec a propaganda zalozena na sprostosti je drua vec A TY PISES PROPAGANDU A SPROSTOSTI Rusko malo naskok pred Usa v 60 rokoch Ked Cccp ponizilo Ameriku letom Gagarina prezident Kennedy vyhlasil ze Usa budu prve na Mesiaci co aj dokazali Od tej doby Rusko zaostava O tych motoroch co tu stale vyblakujete si dostudujte vsetky pravdive informacie a zistite ze to bola dohoda medzi Us a Ruskom Americania zasobovali material na vybudovanie spolocnej stanice vo vesmire pomocov raketoplanov Ked tie dosluzili tak tu ulohu prevzali Rusaci a teraz uz opat Musk zacal vyvazat zasoby na orb.stanicu.To co sa stalo vcera je nieco neuveritelne a soc.siete z celeho sveta o tom debatuju ako o zazraku Bohuzial slovenski milovnici Ruska tu vypisuju sprostosti Konecne uznajte realitu Rusko je pi technickej stranke zaostala krajina
Ked Slovaci zijuci v zahranici citaju tie sprostosti ktore tu na Pravde pise vela tych ktorym sa zivot zastal v 89 sa ani nedivim ze sa nechcu vratit.Zakladaju si zivot v inych statoch a cakaju ked skonci rozkradanie a korupcia ktora za vlady sudruha Fica stale rastie V Chicagu vdaka mladym rodinam z Lendaku sa deti ucia slov.jazyk ludove tance a piesne.Chodia na slov.omse a na slov den si pozyvaju umelcov zo Slovenska .V Kanade za pomoci uz neboheho pana S.R.bol vybudovany krasny grekokatolicky kostol ktory myslim v84 posvatil Polsky papez J.W.Ak sa veci nezmenia Slovensko ake sme poznali a v akom sme vyrastali prestane existovat
Odporúčame