Len pre zaujimavost Vyskum dokazal ze 98 percent pretwkarov v prvom rade reprezentuje seba sameho a rodinu .Sledujem Oh.na tel.ale vo vsetkych disc.ktore som sledoval reporteri vzdy ohlasia ze sportovec reprezentuje Rusko ako oznamuju sportovcov z inych krajin ABSULUTNE ZIADNY ROZDIEL .Nam co sledujeme sporty na tv to tak nevadi ze niekto podvadza Ale pre atletov ktori denne tvrdo trenuju cely zivot to znaneba vela Preto aj nasi sportovci verejne odsudili Ruskych podvodnikov za co ste ich milovnici Ruska urazali .Ze Rusko podvadzalo nepriamo priznal sam velky Putin preco to nemozete uznat .A ako sa dari tym cistym Rusom .Aj v buducnosti sa bude podvadzat lebo vyskum novych prostriedkov je krok v predu vo vsetkom Dosvedcia to aj muzi co pouzivaju zazracnu modru tabletku .


