Ked pan prezident splni polovinu z toho co dnes prehlasil k narodu tak Amerika sa stane druhym najkrajsim a najspokojnejsim miestom kde ludia ziju .Zaujimave bolo ze ani jeden clen pritomnych demokratov nezatlieskal ani JEDEN JEDINY KRAT POCAS CELEHO PREJAVU.Neviem ci nemaju radi Trumpa alebo nesuhlasia co nam Pan Trump sluboval Cas ukaze Koncim tak ako pan prezident God Bless America


