Problem nastal ked mu otec nedovolil soferovat auto lebo bol nachlastany cim mozno zabranil vacsej tragedii
Problem nastal ked mu otec nedovolil soferovat auto lebo bol nachlastany cim mozno zabranil vacsej tragedii
Sudruhovia vy stale nemozete preglgnut fakt ze Reagan bez jedineho vystrelu znicil nie iba War.pakt ale aj NAJSLAVNEJSI A NAJSILNEJSI SOJUZ A ta chudobna nenavidena Amerika o ktorej zaniku uz pocuval moj pradedo dedo otecko aj ja stale vladne svetu a 80 percent obcanov ma spokojny a slusny zivot Trump iba plni co slubul v kampani .Babrak Obama sa stiahol a Putin prebral moc co Trump a jeho EGO neznesie i ked zatial jeden druheho respektuju a Lavrov a Till.sa navzajom nemozu dohodnut .Nezabudnite na jeho hlavne predvolebne sluby Obamacare Mur na hranici z Mexikom a AMERIKA FIRST Tak uvidime ako to vsetko dopadne Nechajme sa prekvapit Pekne a spokojne Vianoce
Toto nebolo prvy krat ze Amerika upozornila Rusov o nebezpeci zo strany teroristov Bolo to ale prvy krat verejne oznamene verejnosti Obycajne to bolo podla dohody medzi Ruskom a Usa tajne aby sa teroristi nedozvedeli ze ich amici sleduju aj v Rusku Pretoze bolo ohrozenych vela zivotov Putin sa rozhodol verejne podakoval Americanom.Fakt je tiez ze zatial len amici upozornili Rusov a podla us expertov je to zatial jednosmerna ulica Takato sprava potesi zvlast ked sa jedna o zivot nevunnych obcanov Pekny Vianocny darcek pre ludi bez rozdielu
Anti taketo vyhlasenia ta robia vacsim opak mudry ako vypadas.
Sudruh Putin toto nam nerob Tvojich Slovenskych milovnikov tvoje vyhlasenia velmi zarmutili a rozculili Najprv priznanie o dopingu a teraz o prijati pomoci od tej nenavidenej Ameriky nemozu pochopit Uz planuju pracovne cesty na zabezpecenie vitazstva vo volbach Musis dostat minimalne 98 percent Ved Ti uz chystaju nadzivotnu sochu a miesto vedla uschnuteho Lenina Prosim Ta daj si slofika par dni lebo dalsie podobne vyhlasenie im znici Vianoce
Dakujem az dvom milovnikom Ruska Smolnik a Stano ze podakovali za varovanie od CIA ktore usetrilo vela nevunnych Ruskych zivotov Vavrinka a dalsi len dokazuju ze cast Slovakov tak ako Arabi nenavidia USA.Na soc.sietach sa o tejto zprave debatovalo alw nikto to oficialne nepotvrdil Aj po Putinovej dlhej a unavnej debate bolo ticho Nikomu neni jasne aky je vztah medzi Putinom a Teumpom pretoze jeden na druheho osobne nepovedal zle slovo i ked Lavrov a Till.sa navzajom osocuju Aj Trump vyzval Rusko a nie Putina na skrotenie sopliaka z Koreji.Putin naopak na poslednej tlacovke vychvaloval Trumpa ako za jeho vlady rastie amer.ekonomia a burza prekonava rekordy co sa v minulosti nikdy nestalo Blogeri boli prekvapeni ze nepadlo ani slovo o varovani z Cia Rusom o ter.utoku preto si neboli isti ci to bola iba fake news alebo pravda Kazda normalna osoba bez rozdielu ma z takejto spoluprace radost SPOKOJNE VIANOCE VSETKYM
Pre Ameriku je dolezite aby pocitac na kolesach ako sa tieto auta volaju presiel 500 km bez potreby nabitia Preto pokial nebude takato baterka tieto auta budu len ako doplnok na bezne sluzby na kratku vzdialenost .
Dalsi dokaz ze prirodu treba respektovat lebo ona rozhoduje Tie poziare tu boli od nepamati tak to neni zuadna odplata za us.politiku vo svete.Zijem v Arizone kde je podobne pocasie ako v juznej Californii Napisledy tu prsalo 28 jula Vsetko je uplne suche preto ci blesk alebo ina nepizornost zacne poziar ktory sa siry obrovskym tempom. teren je nepristupny pre bezne hasicske pomocky a vacsina vody prichadza z lietadiek a to nema taky ucinok ako ked striekate vodu z poz.auta .Ludia si stavaju domy stale vyssie v kopcoch lebo cim vyssie si vuac krasy vidis a tiez si stavaju domy blizsie k vode pri oceane i ked vedia ze im hrozi uplne znicenie .V Prvom rade je treba ohnu zabranit Ked ohen zacne HROZI KATASTROFA KTORA SA TAZKO KONTROLUJE
Sudruh Brehy peklo skor zamrzne nez ja sa tebe ospravedlnim V prvom rade Mal nemam za co sa ti ospravedlnit lebo som napisal PRAVDU .Otvorene a pravdivo som napisal ze za 10 rokov ma admin vykopol 2 krat Pisal som pod nick Snowman a to druhe si urcite pamatas DEZERT MAN lebo to som stratil vdaka Tebe nepravom Terajsie meno je dezertman zo zadu Nikde nepisem do akej strany patris alebo si patril Ja som len napisal ze smutite za vsetkym co bolo v starom zriadeni v ktorom vladla jedina strana ktora teraz neviem ci ma 3 percenta Tak ten klamar si Ty a nie ja Nahlas ma komu chces. V tom udavani si majsterko.To je jedine v com vynikas Kazdemu kto Ta argumentom zosmesni hned odkazes ze ho nahlasis adm.To v tebe urcite zostalo zo stareho zriadenia kde ludia falosnym a nepravdivym udavanim znicili rodiny Prosim nahlas ma kde chces ked ti to dobre padne Mne je dolezite ako ma sudi ten pan hore a nie bezvyznamny usmrkany udavac menom Brehy .Pekne a spokojne Vianoce.
Peter bol vynikajuci futbalista ktory tragicky zomrel velmi mlady ale neviem ci bol kral z Madridu
Na rozdiel od vas pochvalim vsetko dobre co Rusko a Putin vykonaju Na Pravde som 10 rokov a cely cas som pisal pod menom SNOWMAN az tohto roku som sa zastal Slovenskych sportovcov ktori dali odkaz Rusom o dopingu a vela tu pisalkov urazalo Slovakov a chranili Rusov Ked som im napisal odkaz admin ma vykopol na tyzden Potom som pouzil tie iste slova ako udavac Brehy za co som dostal vyhadzov tiez na tyzden Ked som zacal pisat pod novym nickom vzdy som to nahlasil
Ano som INY lebo dokazem napisat PRAVDU co vy nedokazete a preto vas to rozculuje Aj v tomto odkaze co pisem hore je kazde slovo pravdive i ked mozno ty a tvoja krvna skupina nechce uznat
Ano som INY lebo dokazem napisat PRAVDU co vy nedokazete a preto vas to rozculuje Aj v tomto odkaze co pisem hore je kazde slovo pravdive i ked mozno ty a tvoja krvna skupina nechce uznat
V eda je tak pokrocila ze dokaze vyrabat pomocky na vsetko od mladnutia az po sex .Pride doba ked zlatu medailu dostane labak kde vynajdu najlepsiu dop.tabletku Zruste vsetky testy a ked sa sportovci rozhodnu Z VLASTNEJ zodpovednosti brat nieco na ukor zdravia je to ich osobne rozhodnutie .
Kto sleduje svetove soc.siete zisti ze cast Slovakov miluje Putina a Rusko viac ako obcania Ruska To iste plati aj o nenavideni USA a zapadu Najviac Ameriku nenavidia obcania niektorych Arabskych statov a nasleduje cast obcanov Slovenska zvlast citatelov Pravdy Neviem kolko tych Heckovcov Bednarovcov Abrasaxov Imriskov Antistov Brehistov Devanistov Scarmenov skutocne existuje pretoze vo volbach ta ich milovana strana ktora tu vladla vela rokov dostava mizernych 3 percent Neviem kde sa stratil bloger Kaplan ktoreho blog mal najvacsiu sledovanost Stratil sa furik MT S a dalsi ktori poukazovali na krutu minulost a pisali o okradani dochodcov ucitelov ktore tu existuje od d zmeny zriadenia a zvlast za vlady Smeru Dajujen za blog a spokojne prezitie Vianocnych sviatkov
Mesiac december je trosku iny I ked cela spolocnost zije vo Vianocnom zhone pre VERIACICH JE TO VELKA A DOLEZITA UDALOST .Sme k sebe trosku ludskejsi a venujeme viac pozornosti aj tym ktori ziju trochu inak Tu kde zijem clenovia mormonskej viery organizuju rozdavanie darcekov po Indianskych rezervaciach Je to skutocne krasna udalost a ten dakovny pohlad malych deti je odmena ktora hreje a tesi vela mesiacov a od septembra sa na tu udalost uz vsetci tesime Dakujem za pekny blog a prajem spokojne Sviatky rodine a priatelom
Mozno sudruh Putin prezradi kde zmizol Korejsky general ktory bol po sopliakovu druhy najmocnejsi a nahradil stryka ktoreho zavrazdili Uz druhy mesiac sa neukazuje pri oslavach po uspesnom vystreleni rakety
Vsetky tieto reci o pomoci vyjednavat Preco je len divadlo .Po skonceni OH sa bude konat a nie vyjednavat Preco si myslite Cinania stavaju osady pre utecencov Trump bol rozhodnoty N.Koreju znicit na stastie poradcovia dokazali skrotit jeho EGO Preto ho aj min.zahr.veci pomenovak M...n a chcel skoncit.Ked sa ten bordel zacne tak na obhajovu budu vyhlasovat Ved sme chceli rokovat a ziadali sme spojencov sopliaka o pomoc ale Putin sa na nas vykaslal.
General Danko moze kvakat kde chce a kolko chce Vici mu daju odkaz suhlasu aj protestu Ked im dakoval za oslobodenie tak im mohol pripomenut aj 68 rok a odsudit ich BRATSKU POMOC DO PEKLA
Za oslobodenie sme im splatili kazdy cent Boli sme ich otroci 40 rokov a nasledky este dnes pocituje mlada gwneracia Vsetkym co tu vypisuju ze Amici kupuju Rusky plyn a potom ho predavaju za zisk doporucam si precitat clanok z augusta v Bus.news Game change Dufam ze to ich presvedci o
Odporúčame