Sudruha Putina za 5 rokov vykopnu generali z armady nie muzici
Sudruha Putina za 5 rokov vykopnu generali z armady nie muzici
Ten nadpis je vyraznejsi ako cely projekt a neinformovani milovnici Ruska sa idu od radosti zblaznit i ked podla kontraktu najviac radosti maju Cinania
Kto ma zaujem kliknite na christmas light Mesa Arizona
Mas pravdu Polovina ludi na soc.sietach aj polovina obcanov ktorych sa redaktori z FOX pytali na nazor jej vyhlasenia na uliciach L.A nevedelo kto je L.Vonnova
Este si zabudla napIsat ze Vonnova verejne vyhlasila ze na OH bude reprezentovat USA ale nie prezidenta TRUMPA
Vyrobit je jedna vec Dufam ze to dokazu aj predat Inak dakujem za blogy a prajem spokojne prezitie sviatkov celej rodine
Mate pravdu Je to smutny pohlad na bezdomovca bez rozdielu ci je stary mlady smradlavy alebo vonavy Pan Pizurny len jedna poznamocka. Piju aj v lete a u vacsiny je tam aj mentalny problem Inak vdaka za blogy Spokojne sviatky vam a celej rodine
Teraz nam vysvetli preco do tej podla teba a dalsich milovnikov Ruska najnenavidenejsej krajiny stale sa hrnu ludia z celeho sveta a do svetom milovaneho Ruska okrem par vyhasnutych ozranov nikto .Do konca septembra chytili 350 tisic ilegalnych pokusov o prechod hranic To znamena ze preslo milion cez heanicu z Mexikom Z turistov ktori prichadzaju legalne na dovolenku sa po vyprsani legalneho pobytu nevrati 30 percent co je okolo 6 milionov .Tak nam to vysvetli preco je to tak
Presne tak pan Tillerson Daj lekciu tym Rusom o slusnom chovani .Dnes je vyrocie utoku Japoncov na Usa bez vyhlasenia vojny .ps .Presto vsetko ta nenavidena Amerika sa spriatelila aj z nepriatelom a pomohla Japoncom Nemcom Korejcom vybudovat silne ekonomicke staty a slusnu zivitnu uroven pre obcanov Naopak nenazrane Rusko zotrocilo svojich spojencov tak ze este dnes z
Anti vazne Odpus co neni aktualne alebo co neni pravda Vo Vegas si mozes vsadit ci papez zomrie menej ako za 5 rokov alebo viac ako 5 rokov .preto su stavky aj na Putina Vsetci vieme ze vyhra len nevieme o kolko
O ludskom nestasti debatovat nebudem Nikto z tych milionov tam neni z vlastnej vole Ako veriaci sa modlim aby ani jedna jedina osoba na svete takto zila a trpela ako tieto zeny a male deti .I ked moja gramatika je na biednej urovni moj zivot je velmi spokojny preto pomaham tym ktori trpia tak ako to robia americania Fakta neklamu Amwricania podporuju chudobu vo svete viac ako vsetky staty spolu
Uz len treba zacat vsadzat ci vyhra nad 80 percent alebo pod 80 percent hlasov A este treba dalsiu sazku ci pride volit viac ako 30 percent alebo vyse 30 percent To bude odpoved aky je popularny.Chudaci Muzici Ak sa nezrusia sankcie caka ich smutna buducnost Zasoby z predrazenej ceny za olej sa minaju a nizka cena je zarika chudoby .Sudruh Putin odkaz Zacni sa konecne starat o zivotnu uroven svojich muzikov kebo zo slubov sa zit neda Ale ako byvaly estebak vies ako propaganda pracuje tak ju budes stale pouzivat na upokojenie chudakov
Chudatko ulienka zasa si vedla Neni to od mormonov ani CIA.Je to ta ista organizacia ktorej meno je NAZARIN a tato org.tiez zariadila prichod 149 krestanov na Slovensko a bol som svedkom ked G.Beck pred 3 tisic ludmi v Herit f.podakoval premier.Fickovu na ktoreho som bol v tu chvilu prvy a posledny krat hrdy a tiez podakoval obyvatelom Slovenska za prijatie emigrantov.Sudruzka ulienka toto su neni politici.To su vsetko veriaci ludia ktori daruju peniaze cas aj zivot na zachranu krestanov Premiestnit rodiny do inych statov stoji 25 tisic dolarov na osobu .Pocita sa ze nepokoje v Syrii budu pokial Assad bude u moci V tychto castiach sveta je nabozenstvo velmi dolezite a tak isto ako v Iraku nemohol vladnut clovek ktory bol z nabozenstva ktore je v mensine tak to bude aj v Syrii aj vo vsetkych arabskych statoch kde neni diktator . Rusom na obcanoch Syrie nezalezi Im sa jedna iba o ZAKLADNE
Nemate pravdu sudruhovia Americania su velmi radi ked mozu pretekat proti proti Rusom Ma to neaku specialnu prichut i po tolkych rokoch Vsetkym co tu nadavaju a obvinuju zapad z protiruskej ucasti na Oh chcem pripomenut ze byvali prezidenti Buschovci velmi pomahali Putinovu telefonovat z Texasu kde chodi na navstevu skoro vsetkym statom aby volili o pridelenie OH do Sochi To je pravda o ktorej vela ludi nevie Rusko bolo spravodlivo poitrestane za podvod a je ferove ze povolili startovat jednotkivym sportovcom Dufajme ze je to vystraha ore vsetkych sportovcov a viac sa takychto pripadov nedockame
Momentalne najlepsie riesenie Je to taky prechodny most do uspesnej spoluprace z cistym Ruskom . Velmi zavazilo ze prez.OH vyboru je velky priatel ruskych sportovcov .
V Syrii pokoj ani mier neni a v blizkej dobe ani nebude i ked Putin a Lavrov nam budu vyhlasovat kazdy den Len za minuly mesiac 6 tisic krestanov opustilo Syriu z uzemia ktore kontroluju Rusaci a Assad
Sudruh Ondrias jednu jedinu vec si zapamataj Amerika vojnu nechce Ma sice najmodernejsie zbrane ktore nikdy nechcu pouzit v boji . Maju ich preto aby upozornili blaznov v Kremli alebo v Koreji ze jed nieco zacnu bude zle.Trosku to mas v hlavicke popletene Amerika po vojne i z nepriatelov si urobila priatelov Preto Japonsko Nemecko Korea sa vdaka americkeh pomoci ekonomicky na vysokej urovni a slavny CCCP si zo svojich spojencov urobil otrokov Preto este dnes na to obcania byvaleho bloku doplacaju Nikto z nas sa nedozije dna ked Rusko sa spoji s Cinov a zautocia na Usa Skorej sa dozinene ze Cina si zacne obsadzovat uzemie Ruska .Sudruh Ondrias pre veriacich ludi prichadzaju sviatky narodenia spasitela.Kto cita historiu vie ze aj vojna sa prerusila pocas tychto sviatkov.Aj ja Ti prajem spokojne a radostne
Sudruh sorbon i ked jedine Usa nepodpisalo zakon o cistom ovzdusi v praxi sa viac dba na ochranu prostredia ovela viac ako vo vacsine statov sveta I ked zakon Trump nepodpisal vsetky corporacie okrem banikov budu svetove normy dodrzovat co tvoje Rusko a Cina nedokaze i ked na papiery to podpisu Taka je pravda i ked sa roztrhas
Sudruhovia co sa rozculujete Je spravne ze MOV ich potrestala a dufajme ze to bude vystraha a upozornenie pre vsetkych sportovcov bez rozdielu Latka na trest je nastavena a bude platit pre kazdeho Je dobre ze dovolia Ruskym sportovcom startovat a ked vyhraju tak im to bude jedno aka vlajka tam bude vysiet .Ludia budu vediet ze ten atlet je Rus ka a hymnu si budu moc spievat pre seba ako to robia .Toto rozhodnutie nema s POLITIKOV nic spolocne Je to ciste rozhodnutie na ktore sa konecne MOV dokazal odhodlat a uplatnit Sportu zdar
Nakoniec cela zprava o vysetrovani Trumpa a Nemeckej banky neni pravda
Odporúčame