Smutny den pre Ameriku smutny den pre cely svet
Smutny den pre Ameriku smutny den pre cely svet
V Rusku som bol v 2013 a cestoval som vlakom z Moskvy do Petrohradu Adaptoval som si psika zo Sochi a minimalne raz za mesiac mam priateksku debatu o zivote beznych ludi Moskva neni pravy obraz zuvota v Rusku
Mas pravdu sudruh Putin Zatial si jeden z mala ktory mu doveruje Na soc.sietach sa rozprava ze mate tajnu dohodu o ovladnuti sveta a obrovskom obchodnom partnerstve.Ale nikto nevie co Rusko moze Amer.ponuknut co im priatelia z Europu nemozu .Co teraz ked Trump rusi zmluvu z Pariza ktoru aj Rusko a Cina respektuje.Dufam ze takto sa budes vyjadrovat o Trumpovu aj za rok .Good luck a hlavne nech z Tvojho priatelstva z Trumpom sa konecne zlepsi zivotna uroven MUZIKOV KTORI ZIVORIA.Mam pre Teba sudruh Putin smutnu zpravu Pokial cena za olej bude tak ako je teraz tak priatelstvo zTrumpom ta nezachrani PODLA reci vies ze Trump je najlepsi vyjednavac.Preco si myslis ze k Tebe bude zhovievavy a da ti najlepsiu dohodu ktoru nedopraje nikomu inemu
Mila slecna Mam navrh ako sa presvedcit ze skutocne existujes Na buduci mesiac pride partia sikovnych mladencov a uspesnych muzov triafat do dierok na golfovom ihrisku Mozno po tme budu mat zaujem triafat do zivych dierok Nas presvedcis ze si skutocna vysluzena moderatorka a Ty si pekne prilepsis a zarucujem Ti zabavu aku ti ani minuli zakaznici nedopriali
Pravdivo si opisal ako to funguje na Slovensku v sportovom zivote Bohuzial sa to da povedat skoro o vsetkom co sa deje na Slovensku
Sudruh ako obycajne pise kopu sprostosti a zabuda na fakty Trump je dieta tej elity o ktorej pises ze vladne Jeho program pomoze vsetkym ale hlavne bohatym a corporaciam JEho sluby boli vo vacsine prazdne reci pre nevzdelanych volicov Ked znizi dane pre corp.tak sa zabudne na mur aj vsetky ine sprostosti ktore nasluboval Je smutne a trapne pocuvat nadavky na urad prezidenta od obycajnych ludi .Jeho problem neni jeho program Jeho najvacsi problem je ze chce byt vovsetkom najdolezitejsi a najmudrejsi Aj v Europe dal vsetkym statnikom najavo ze je viac ako vsetci dohromady Dohoda z Ruskom nebude mat ziadny velky vyznam pre vacsinu ludstva Dohody boli su a budu ake kazda vlada sa bude snazit ziskat co najviac pre seba Aj Trump vyhlasuje ze zrusi vsetky dohody kebo su nevyhodne pre Us Zabuda ze nie Nemecka vlada ale Anericki obcania si kupuju tie drahe nem.auta .a preto ich tam vozia Kennedy ukazal Chruscevovu kto je pan ked Ruskych 25 lodi sa otocilo a Trump ukaze Putinovu kto je pan
Amerika preziva nieco co nikto nemoze pochopit Obycajni ludia dostavaju zachvaty jedu ked vidia prezidenta v TV alebo v novinach Ani odbornici nemaju vysvetlenie Kazdu prezident mal percento obyvatelov ktori s nim nesuhlasili ale to mohli tolerovat Teraz je to zo dna na den horsie u ludi z ulice z uradu sportovci umelci aj politici Ak sa Trump nezmeni Ameriku cakaju tazke 4 roky Amerika prezila Cartera Buscha Obamu tak prezije aj 4 roky Trumpa
Pani mozno pre vas to neni dolezite Nezabudnite ze toto je vodca slobodneho sveta Pre vela ludi je to velmi vazna vec a zacinaju si uvedomovat vaznost ako sa Trump chova a vyjadruje Dokonca aj statnici ktori s nim malu stretnutie munult tyzden v Europe si uvedomuju kto vladne svetu Nad kazdeho sa povysoval ako keby chcel dokazat ze on ma miliony a nie iba polit.moc Trapne velmi trapne Trump chcel vyhrat volby ale nechce byt prezidentom lebo nevie a
Rusom sa ciastocne podarilo narusit priatelstvo medzi Usa a Eu.Naivny Trump naletel na Putinove sluby o obchodnej spolupraci a ovladani celeho sveta .TRUMP je obchodnik a nie politik preto vyhlasoval ze zrusi vsetky zmluvy lebo su pre Usa nevyhodne. Europa aj Cina tvrdi opak .Nemci nekazu Americanom kupovat drahe nem.auta. Ludia v Us. si ich kupuju lebo su kvalitne a maju na ne peniaze .Europa aj Usa moze spolupracovat s Ruskom tak ako to bolo pred bordelom ktory zapricinil Putin na Ukrajine.Bol to Chruscev ktory chcel vyhladovat zap.Berlin a Americania ich zachranili a casom sa cely mohutny sojuz rozpadol Fakt je ze Rusko okrem zbrani nema co svetu ponuknut Preto ich vykopli z Egypta Cuby a casom ich vykopnu aj zo Syrie .Tak ako Amerika a Europa prezila Cartera a Obamu preziju aj 4 roky Trumpa .Eu sa musi prisposobut novej svet.situacii a SPOLOCNE VSETKO vyriesia ci z Trumpom alebo bez neho Casom aj Trump spozna ze to slavne Rusko ktore vyuzil proti Clintonke je ekonomicky mrzacik
Rusom sa nepodarilo zvolit Trumpa ale sa om ciastocne podarilo nasrtbur priatelstvo a spolupracu medzi priatelmi Trump ako onchodnik a naivny politik naletel na sluby Putina ktory mu ponukol obchodnu spolupracu a spolocne ovladanie sveta Rusko nemoze zabudnut na skody ktore zapricinilo Nemecko cez 2 sv.vojnu Nezabudnime ze to bol Chruscev ktory myslim v 61 zacal stavat mur na rozdelenie Berlina a vyhlasil blokadu ktora mala vyhladovat zap.Berlin Vdaka Usa oncania Berlina prezili a nakoniec cele Nemecko sa spojilo Tak isto aj Cuba Chruscev vyhlasil ze nikto nezastavu Ruske lode dopravut rakety na Cubu Vsetci vieme ako to dopadlo 25 Ruskych kapitanov dalo rozkaz na otocenie ked zbadali anericke plavidla. Anerika prezila Cartera Buscha Obamu a prezije aj 4 roky Trumpa Dufajme ze sa zmeni a uzna ze zap. Europa nie Rusko su spojenci Ano treba SPOLUPRACU Z RUSKOM ALE Z RUSKOM ktore bude dodrzovat zmluvy.Pan Trump tie auta tam Nemci predavaju LEBO OBCANIA USA ICH MILUJU A KUPUJU
Sirokemu trvalo 14 rokov znicit Slovensky hokej a teraz ziadame od niekoho to napravut za den To nedokaze ani Kohut Sliepka Moriak Bujak Moj ujo ktory pracuje v hokeji cely zivot nesuhlasil ani z Cigerom ani z Kohutom Momentalne je v hokeji bordel ktory sa kazdym dnom zvacsuje pretoze viac ludi zacina prilievat benzin do ohna. Tieto stare vyhlasenia viac uskodia a rozdelia hokejovu rodinu a jedna skupina bude vzdy nespokojnaMozno sa najde jeden clovek ktory si vyziada oddychovy cas pre vsetkych a nech rozhodnu chladne hlavy a nie emocie O to bas ziadaju fanuskovia SLOVENSKEHO HOKEJA KTORYCH JE NA PREKVAPENIE VELMI VELA
Najviac problemov si robi Trump sam a preto jeho vyhlasenia chcu reporteri a novinari vysvetlit lebo co povie rano vecer neplati Cely aparat je pod tlakom lebo nevedia ako vsetko zachranovat Ked hra muzstvo zle tak sa vymeni trener lebo nemozu vymenit cele muzstvo Prezident sa vymenit nemoze tak vymenia ludi z jeho okolia a na nich sa to zvali i ked chudaci za nic nemozu .Trosku nerozumiete preco su problemy ked sa pise o debate medzi Rusaci pracujuci na konzulate a ludia z Trumpovej vlady .Problem je ked to nepriznaju pri pohovore.Clinton nebol odvolany lebo mal nieco z Monikov. Bol odvolany lebo klamal ked sa na to pytali pri vysetrovani.Pokial Trump neprestane klamat a menit vyhlasenia budu problemy
No zbohom To mi radi pdbornik co ma prazdnu hlavu a slamu a hnoj na baganach Napis v com nemam pravdu Ps Papez a krestania ti nicim neublizili tak ich nechaj na pokoji Mna mozes urazat aj neviem co pretoze u mna si velke NIC NULA ani umyvat nohy co si ma vcera posielal ti nedovolim Dokazem vyrobut dobru cokoladovu zmrzlinu a tu mozes lizat cerstvu aj si ju mozes natriet na tvar lebo to ma vacsiu hodnotu Idem sa za teba pomodlit do kaplnky
Ako vam konkretne ten Zbignew ublizil ked my tak strasne nadavate On bol iba v Carterovej vlade a ani neviem ci vtedy Us viedla niekde vojnu Mali problem z Iranom ale tiez dohodol mier Izraek xArafatom On iba prejavoval svoj nazor ale nikto ho nemusel pocuvat Tie urazky si rozhodne nezasluzi Na jednej strane tu vacsina vyblakuje ze ste neveriaci ale stale spominate ako sa bude smazit v pekle Neveriaci neveria ani na peklo ani nebo
Tento pan dobre poznal ze komunisti v Moskve su schopni znicit slobodu v zapadnych statoch a upozornil na to politikov hlavne v USA .Nakoniec aj jeho zasluhov hrozba z vychodu sa oslabila rozpadom CCCP a umoznila milionom ludi vo vychodnej Eu.zit podla vlastneho rozhodnutia .Papez a Brzezinski boli vyznamni Poliaci v boji proti neludskemu kom.zriadeniu
Neodsudzujte NATO ani USA Takto sa chova Trump a to od maleho decka Vzdy chce byt prvy vo vsetkom. Ma 70 rokov a uz sa nezmeni .Bohuzial uz nezosmesnuje iba seba ale celu Ameriku
Kazdy den sa mozete presvedcit ake VELKE EGO ma ten Donald Bohuzial tak to je vo vsetkom Ja ja a ja Vkadny program dobry ale bohuzial ubohe a neprezidenske spravanie jednotlivca ktore pouzival cely zivot a uz sa nezmeni Preto nikto nevie co ocakavat .
Na Pravde som minimalne 5 rokov. Ak mi pamat sluzi tak si prva zena co sa otvorene priznala ze zlata bana je nad kolenkami Ako veriaci s tym nesuhlasim ale ta ani neodsudzujem Je to tvoj zivot tvoje telo a pani tam dobrovolne chodia pre svoje potesenie Skoda ze sa nezapajas do diskusie I ked tu na debate su starsi muzi urcite by bolo veselo a clovek nikdy nevie mozno aj prilezitost najst novych zakaznikov zadarmo Urcite vies ze dnes neni problem si zistit kto je skutocne za tym nickom a policia Ti jeden den moze zaklopat na dvere. Urcite mas svoje pravidla ktore vsetci zajaznici respektuju Dufam ze nemas neakeho Steva lebo Jana ktorym platis za bezpecnost Citatelov mas na oevy blog vela a urcite vsetci cakaju na dalsie stavnate pokracovanie Ps Pan Anti den pred Tvojim blogom vyhlasil ze kazdy kto napise blog o sexe bude velmi uspesny Mal pravdu .
Mas pravdu Preto sa hovoru ze muz v posteli podpise aj 3 svet.vojnu .
Odporúčame