Ja som pecival Mam rad teplo Ja som napisal co Rusov caka Ked opustia Syriu skor dopadnu ako Irak a terirusti sa vratia Chudakom co zostali v Syrii je uz jedno kto vyhra Chcu konecne adpon trisku zit lebo teraz su ako pitkani schovani v dierach a za nic nemozu Co dalej Assad a Putin im musia zabezpecit aspon jedenie a vodu Vsetko je znicene a dat to aspon do ciastocneho poriadku vezme vela casu a vela penazi Ver nic dobreho necaka ani Assada ano Putina


