Dakujem za radu sudruzka vavrin Ja bohuzial. V prvom rade neviem Rusky a za druhe musim budovat kapitalizmus a na propagandu Putina nemam cas Vy ste jeho milovnici tak nam to pekne vysvetlite i ked to bude pravda podla vasho presvedcenia nie realita
Dakujem za radu sudruzka vavrin Ja bohuzial. V prvom rade neviem Rusky a za druhe musim budovat kapitalizmus a na propagandu Putina nemam cas Vy ste jeho milovnici tak nam to pekne vysvetlite i ked to bude pravda podla vasho presvedcenia nie realita
Tak sudruhovia kto ma pravdu Sadnite debatujte a napiste ako ste sa dohodli Nieco neni v poriadku ked sam najmudrejsi verejne upozornil na nedostatky o ktorych vsetci vedeli len nikto to verejne neprezradil.Dohoda z Usa bude ako slubuju vsetci novozvoleni ale podla poziadavok Trumpa a nie Putina
Pan Milan ked to prestudujes prosim Ta napis svoju mienku Vypada to zaujimave citanie ale ja bohuzial nemam cas tak tad si preciram Tvoj nazor Dakujem
Ak splnia co Trump slubil tak bude spokojnost Zvlast ked znizi dan pre corp.z 38 na 15 percent a ked corp.ktore su v zahranici sa vratia do us za10 perc.dan tak rast us ekonomie bude minimalne 4 percenta co neni spatne Plan pekny len ci to splnia
Komunist.ospevovany ostrov slobody bol skutocnosti OSTROV CHUDOBY A UTRPENIA Embargo bolo a je iba vyhovorka od skutocneho problemu Kuba mohla obchodovat z celym svetom Chudaci co boli okrem cigar do Usa vyvazat .Konecne si uvedomte ze ako pise pan popus ZADARMO NIC NENI .Ked Rusakom doslo ze na Kube nikdy nebudu ich voj.zakladne prestali Fidelovu pumpovat peniaze sa zivot .podmienky este zhorsili Po Obamovej navsteve amer.corp.uvazovali o presunuti vyroby z Ciny na Kubu Novozvoleny prez.je proti tak sa nikto nevie co bude Jedno je ale iste Fidel ZANECHAL KUBU VO VACSEJ BIEDE AKO JU PREVZAL
Ulienka prezradim Ti vsetky tajnosti Krabica dobrych cigar ktoru kupim na Kube za 30 dolarov predam v Usa za 450 dolarov Letenka do Havany stoji 220 dolarov Pekne dievcata aj modra tabletka stoja v hotelu velmi malo Vikend ktory vo Vegas stoji minimalne 2 tisic bol na Kube zadarmo 7 dni sme boli cez katolicku charitu a pomahali sme osetrovat pacientov ktori mali problem zo zubama Taka je ta vychvalovana lekarska starostlivost Cim dalej od Havany vsetko je horsie Ulienka Fidel je ako Obama Za ich vladnutia zivotna uroven sa zhorsila ale stale sa oslavuju ako hrdinovia ktori pomohli chudobe i ked chudoba sa stala chudobnejsov
Tu istu otazku mam aj ja pretoze som dostal cervenu za slovo idio..
Novinar na odstrelenie cloveka nepotrebuje pistol Jemu staci PERO ALEBO KLAVESNICA. Preto sa doporucuje vychadzat s novinarom za dobre i ked s nim nesuhlasis haha
Dakujem Mas pravdu Milovnici Ruska maju vedomosti z propagandy preto utocia aj na Teba lebo pises pravdu
Stanke kto chcel mohol napriek zakazu na Kube obchodovat Problem je v tom ze tam okrem cigar a rumu nic neni Rusko tam pchalo peniaze lebo mali sen ze tam budu mat zakladne Im na Kubancoch nezalezalo tak ako je to v Syrii Zakladne pre Rusko je hlavna pricina lasky ku Kube aj Syrii To embargo bolo take derave ze kto chcel ho pirusil a nic sa mu nestalo Cele embargo bolo ken na uspokojenie Kubancov co emigrovali na Floridu z Cubu Dufam ze ludua zijuci na Kube nie v Maiami alebo neviem kde rizhodnu o svojej buducnosti Stredna gegeneracia isi predstavuje novu Kubu nieco ako chcel Dubcek v 68
Ty musis mat strasne vela casu alebo ta niekto plati za pisanie tychto sprostosti Nic o com sa tu rozpisujes sa nestane a Trump bude prezidentom Ano do vlady si vybera odbornikov a c.f. aka sa na min .zahr.veci Vcera mal veceru druhy krat z M. Romney ktory vyhlasil v 2012 ze Rusko je najvacsie nebezpecie pre svet .Tak ak to bude Romney alebo general Petraeus Putin sa ma na co tesit
Pise sa o zverstvach americanov vo Vietname preco nepisete otvorene o zverstvach Rusov v Syrii
Debatovat s tebo je strata casu Len jedna vec Ano bol som za 2 roky 5 krat. A raz sme cestovaki 7 dni po celej Cube tak viem o com pusem lebo ludia nie Propaganda nam pivedali o ich utrpeni Lieky su lacne lebo vyrabaju vsetko co uz neni chraneno patentom a taka tabletka stoji 20 halierov vyrobut. Rozdiel je aj v tom ze lekar v usa zarobi za hodinu tolko ako lekar na cube za rok Pekny den chudatko Ps.ked dam bezdomovcovu v Us 5 dolarov tak ani nepidakuje Na Kube ked das niekomu 2 dolare tak Ti bude bozkavat ruky Taky ten blahobut tam Fidel zanechava
Statnikom sa nejedna o Fidela Statnikom je luto v akych zaostalych neludskych podmienkach ziju obcania tohto krasneho miesta na zemi Na Kube sa zastavul zivot ored 50 r.Cim dalej ides z Havany tak na vlastne oci sa oresvedcis o tom utrpeni v akom zije 90 percent ludi Voda netecie voda neodteka namiesto dvery plachty namiesto okien karton.Tazka praca na kusku pola co bola odmena od velkeho Fidela Japinci neinvestuju Japinci im to daruju kebo Kuba im nema z coho splacat Tak ako Gates a dalsi milionari daruju miliony v Afrike tak Japonsko chce pomoct Kubancom FIDEL ZDEDIL CHUDUBNU KUBU ALE ZANECHAL JU ESTE CHUDOBNEJSIU Podla obcanov ked Rusko prestalo financne pomahat zivotna uroven sa zhorsila Po navsteve nemozneho Obamu ludia dufaju v lepsiu buducnost Na vacsine domov veju americke zastavy Stredna generacia chce zriadenie podobne ako si Dubcek predstavoval v Cssr.Ci sa im to podari cas ukaze pretoze Kubanci zijuci na Floride maju inu predstavu A co chce Trump nevie nikto Rusko je vedla
Mas nie iba talent ale aj skromnost co v dnesnej dobe je vzacnost Mozno som pouzil spatne pismenka Nieco ako HUMBLE alebo MODEST ps Tarja he aj moja oblubena Mate good taste
Konkretne co im moze zavidiet.Vsetci tu pisete o blokade KUBA mohla obchodovat z celym svetom Ved tu denne vypisujete ako america nic neznamena a neni dolezita Zrazu za utrpenie ktore zapricinil Fidel obvinujete Usa.Bohuzial to nebol ostrov slobody ako to vyhlasovali komunisti Bol to ostrov biedy a utrpenia kde zili skromni ludia v chudobe a utrpeni Velmi vela cubancov riskovalo zivot a na doma vyrobenych korytach sa chceli dostat do tej hroznej Ameriky Taka je skutocnost co vam potvrdi 90 percent obcanov tohto ostrova slobody
Mne na americkej dame zalezi tak ako Tebe Co som napisal je len pre neinformovanych ako Ty a pre objektivnost ked citam ako tu pisete o inych darcoch Vo Wash.je tisic roznych inst.kde lobby a zahranicne vlady daruju peniaze Rusko neni vynimka A ked chces vediet pidrobnosti lahko si to zistis kebo to je dostupne kazdemu
V minulosti to bolo Rusko ktore porusilo dohodnute zmluvy Preto S.A nechce podpisat dohodu Daksia dobra zprava pre soferov V Texase nasli najvacsie zasoby oleja v Usa este v maji Oznamili to az teraz lebo sa obavali ze cena oleja este klesne
Na doplnenie Clinton F.dostalo ako dar vyse milion dolarov aj z RUSKA
Ta krasna prva dama nebude byvat v Bielej chyzi ale zostane v N Y.vo vacsej chyzi na 24 poschodi
Odporúčame