Vacsina z nas tiez pouziva pismenka na vyjadrenie niecoho Rozdiel je v tom ze vdaka daru alebo talentu Ty vies tie slovicka poskladat tak ako to vacsina z nas nedokaze preto to znie krajsie a radostnejsie Za seba a citatelov Ti dakujem ze
Vacsina z nas tiez pouziva pismenka na vyjadrenie niecoho Rozdiel je v tom ze vdaka daru alebo talentu Ty vies tie slovicka poskladat tak ako to vacsina z nas nedokaze preto to znie krajsie a radostnejsie Za seba a citatelov Ti dakujem ze
Kto bol na Cube sa mohol presvedcit ze zivot sa tam zastavul Cim dalej od Havany tym horsie Podla domacich od casu ked Rusko prestalo pomahat sa zivotna uroven zhorsila Cuba je krasna zem ludia su velmi prijemni a k spokojnosti vela nepotrebuju Bohuzial ani Fidel im za 60 rokov toho vela nedoprial.ZA TU almuznu co zarobili si toho vela nedopriali Stastie ze vyse 2 milion kubancov co zije v Usa posiela pribuznym peniaze Za posledny rok sa vela veci zmenilo k lepsiemu Od Usa ocakavaju vela turistov a investicii Na kazdom druhom dome je vyvesena americka zastava.Fidel im za 50 rokov nesplnil to co slubil Ked nastupil k moci zdedil chudobnu Cubu Bohuzial opusta este CHUDOBNEJSIU CUBU .Aspon tak to hovoria domaci
Pani eroosvelt ma sto PERCENTNU PRAVDU.Ked Clintonka bola min.zahr. veci podpisala zmluvu z Ruskom o jadr.programe .Kratko po podpisani
zmluvy Rusko darovalo Clinton F.vyse milion dolarov
Mas velmi narocne poziadavky tak chudak ked nechce stratit vzacny poklad musi otrocit
Milion ludi bude mat milion nazorov Kto bol na Kube vie ako tam ludia ziju Krasna krajina dobri ludia kde sa cas zastavil 40 rokov do zadu Ked im Rusko pomahalo ze vraj bolo lepsie Kuba neni iba Havana Cim dalej od Havany vacsia bieda a bordel Od navstevy Obamu sa tam zacinaju zmeny Ako to dopadne zalezi na obcanoch Kuby nie Kubancov zijucich v Usa ktori maju peniaze a plany ako sa bude zit po Fidelovej smrti 80 percent obcanov si praje susedske priatelske spoluzitie z Usa Dokazom toho su americke vlajky ktore vysia v 9 z 10 domoch Obama zacal obnovu Trump vsetko rusi a Fidela viete ako pomenoval Ale je obchodnik ktory vie vyjednavat tak mozno uzavru dohodu ktora bude vyhodna pre obe strany
Ani odbornici co ja som neni nevedia na tuto otazku odpovedat Nechcem pouzit slovo nezasluzia ale niekedy zena ktora nema 25 rokov ma 3 male deti jedno v kociku a jedno v bruchu Podla vsetkeho tam neni vela spokojnosti Vela krat je tiez mamina ktora ma 4 deti a kazde ineho tatina Na Slov.je to naopak Tatino 5 deti a kazda inu maminu Na jednej strane vyspela spolocnost kde pre pohodlie rodiny alebo mladi uspesni ludia deti nemaju Na druhej strane socialne slabsie rodiny maju vela deti i ked by bolo vyhodnejsie mat menej ale im zabezpecit dobru vychovu a slusne podmienky Poznam vela rodin mormonskeho nabozenstva kde rodina je velmi dolezita Vacsina rodin ma 4 aj viac deti ktore vyrastaju v dobrych podmienkach pretoze rodicia su dobre ekonomicky zabezpeceni Je dobre ze staty ktore maju tazkosti sa o deti starat daju moznost aby si tieto deti niekto adoptoval Mozno budete prekvapeni ale Cina a do zastavenia Rusko boli staty z ktorych vela deti naslo domov v Us
Beriem Ta za slovo lebo sa chcem presvedcit ci mas pravdu o tom rozpravani Manzela pozveme na pohar dobreho vina po predstaveni kde dobehnes to rozpravanie co si zameskala v divadle Ps.Moja spokojnost o ktorej som pisal na zaciatku sa zmenila na smutok a sklamanie lebo moje muzstvo prehralo v druhom predlzeni Bola to draha prehra Ale ak si pamatas na prvu debatu o novych stranach tak mame nadej Nepolitik v Cechach ma uspech a teraz z nepolitika sa stal najmocnejsi muz sveta Do tretice vsetko dobre a bude to stat ktoreho prve pismeno je S
Sudruh Sed..k na Kube maju dobrych lekarov pre pacientov ktori si nemozu pr..ut.Ty tu pises tolko sprostosti ze pocitac ta odmietol vyhodnotit Pani sudruh sed..k v maji zarucoval ze do konca roka Amerika skrachuje a zlaty rubel vymeni dolar ako svetovu menu Vsetci vieme aka je skutocnost
Samozrejme ze Ta pozvem len musis slubut ze Tvoj manzel ma nenamlati a pocas predstavenia nebudeme rozpravat To bude tazko splnit lebo podla toho kolko si schopna pisat bude zazrak to dokazat
Devanka mne nezalezi ako ma nazyvas Mozem byt otrok sluha poskok ale dolezite je ze mam velmi spokojny a uspesny zivot ktory doprajem kazdemu aj Tebe Ps.Aj yeraz som spokoj y lebo moje oblubene muzstvo Michigan university vyhrava pred 107 tisic divakmi v polcase nad Ohio unive.Ta premiera vcera v divadle sa volala Tri baby Hraju tam 3 zeny
Studuj dievca zlate Len na Floride zije okolo 2 milion Kubancov.Nezabudaj ze v Usa je zakon ze ked sa nedotknes us zeme tak Ta vratia Preto vela emigrantov co sa plavia na lodiach zastavia a odtiahnu naspat na Kubu
Nikto nikomu nebrani co sledovat Aj ja pizeram zoravy od Brazilie cez Portugalsko az po sputnik a dalsie Ruske stanice a mozem sa oresvedcit ako vas bratia Rusaci oblaznuju propagandov Bohuzial ani zaostali muzici neveria tomu co im hlasia Naopak vzdelani slovaci veria vsetkym sprostostiam a Ty si jeden z tych co sa nechas najviac oblaznit preto vyplodis alebo obkopirujes tolko nezmyslov Trump je clovek ktoremu orudi v zilach kapitalis.krv Preto som prekvapeny ze ho tak milujete lebo na Ameriku a kapitalizmus tu najviac nadavate a on je ten co chce aby Usa znovu vladlo svetu znizi dane pre bohatych a corporacie zrusi vsetky zmluvy vcitanie cisteho ovzdusia a da rozjaz zostrelit Ruske lietadla ked budu letiet nad Us kriznikom
Dalsie prekvapenie vas milovnikov Putina iba caka pretoze co vyhlasil o Fidelovu vyhlasi po nastupe do uradu aj o Putinovu .Fidel bol osobnost to mu nikto neberie Neviem ci mas moznost sledovat ako za nim smutia kubanci na Floride . Kuba sa meni a za 10 rokov to bude uplne ina Kuba Bohuzial krasne dievcata a dobre cigara budu ovela draksie
Vsetko co si napisala je pekne a plati to ore cely svet nie iba pre Cubu Sloboda a stastie su iba slova ktore si vsetci vysvetlia po svojom.Alkoholik je spokojny ked ma flasu chlastu atd.Vsetci sme si strojcami svojho stastia Kubancom k spokojnosti stacilo velmi malo Odchodom Fidela sa vsetko zmeni Ako zalezi na samotnych Kubancov Obama a Raul zacali zmenu Trump vo vyhlaseniach vyhlasoval ze zidaba zmena nebude za heho vlady pokial brutalby rezim bude vladnut Kubanci na Floride tancuju a oslavuju .Bude rozhodne ina Kuba Cas ukaze aka Dufam ze sa poucia a zabrania rozkradaniu ake nasledovalo na Slovensku po zmene zriadenia .
Odchodom Fidela zacina priazniva buducnost pre obcanov tohto krasneho miesta Zajtra rano ho spopolnia a jeho prianie lezat vedla uschnutneho Lenina sa nesplni
Kupujte tricka Fidela ktory prave zomrel Elan mu urcite napise piesen
Zomrel vam hrdina Fidel .tak sudruhovia treba sa ist rozlucit. Cuba zacina novu etapu zivota
Sudruhovia balte kufre vas vodca FIDEL ZOMREL TAK TREBA SA IST ROZLuCIT
Putin ma svojich generalov a novy prezident Usa si tiez shromazduje generalov okolo seba V historii ziadny prezident Usa nemal tolko generalov a poradcov vo svojej vlade Putin tras sa Tak ako kto bol clenom STB bude cely zivot estebakom tak aj general bude cely zivot generalom Buduca prva dama nebude zit vo Washingtone v BD ale zostane zit v Trump T co bude stat obrovske peniaze ktore budu platit obcania
Odporúčame