...aspoň si trocha oddýchneš od modlitieb za idiotov, bláznov a mafiánov.
...aspoň si trocha oddýchneš od modlitieb za idiotov, bláznov a mafiánov.
Prebrali už Mešugeho? :-)))))
...a ako si pán predstavuje právo? Tak, že čurillovci vykonajú to čo im Mešuge prikáže, Lajo to dosvedčí, Lipšic to zdozoruje a Pamela odsúdi?
Odpoveď: Aby sa nemuseli báť, že ich USA s Izraelom napadnú.
V Čechách za vyjadrenie súhlasu s inváziou Ruska na Ukrajinu ľudí zatvárajú. To je aký režim Matišák? Iránci by sa mali pozrieť, kam Američanmi organizované a sponzorované prevraty dotknuté štáty doviedli. Nech sa pozrú napríklad na Juhosláviu, Československo, či Ukrajinu. To, že niekto v Iráne protestuje je tiež dielo sionistov a USA. Nech majú ale jednu vec na pamäti. Odteraz sa do každého konfliktu rozpútaného USA zapoja zbraňami aj Rusi. Tak ako Američania na Ukrajine.
"Fico čoraz viac pripomína Mečiara a asi by najradšej doviedol Slovensko medzi Orbánovo Maďarsko a Lukašenkovo Bielorusko. A to teda NIE!"
Toto ma dostalo! Ani spať nebudem! Bude sa mi snívať o čertoch! :-))))))
Panebože, posledný normálny novinár z tejto redakcie bol nebohý pán Boris Latta. Česť jeho pamiatke!
Neberte nám princeznú! :-)))))
Už aj Olena fetuje...
To máš tak, ak dostane vyšetrovateľ príkaz zhora niekoho zašiť, tak použije aj nezákonné prostriedky. A ak to dozoruje Lipšic, tak je svinstvo na svete. Prečítaj prepis čurilliády :-))))
...Makó so Slobodníkom sa už naučili básničky, Hamran už má zrejme pre Fica a spol. vyleštené putá a teraz toto! To je na šlaktrafenie! :-)))
..má, Zákon č. 153/2001 Z. z.
Dúfam, že príde v dúhových farbách :-)
...on ten článok totiž nemá žiadnu pointu. To si nepochopil ty. Je to len akýsi popis našej smutnej reality 33 rokov po prevrate.
Diktatúra peňazí je jedna zo základných charakteristík kapitalizmu. V socializme to bola diktatúra proletariátu. V roku 1989 nám vybrali pre zmenu to prvé....
Vážená redakcia, červeným máte okrem iného napísané: "Snažíme sa vám prinášať vždy aktuálny, objektívny a overený obsah. " Naozaj to tak robíte? Časom sa vždy ukázalo, že tomu tak nie je...
Pri tvojom príspevku ma napadlo čosi zo Švejka: "Hovno!", řekl Švejk, aby se nejak vmísil do debaty... :-)
...našťastie tesne predtým, ako stihli nacisti začať vo veľkom vraždiť v DĽR a LĽR etnických Rusov.
Odporúčame