Riešenie je jednoduché. Treba zrušiť sankcie na Rusko, ospravedlniť sa pánovi Putinovi, uznať Krym ako súčasť Ruska, donútiť Ukrajinu k neutralite, DĽR a LĽR udeliť štatút autonómie v rámci Ukrajiny, od USA požadovať náhradu škôd spôsobených vojnovým konfliktom na Ukrajine, pretože tento konflikt naplánovali a vyprovokovali. Pán Vladimír Vladimírovič všetkým odpustí a opäť budeme v tepľúčku a budeme sa mať všetci opäť radi :-)
P.S.: Som zvedavý, koľko proukrajinských šašov trafí šľak... :-)

