Za americké záujmy musíme aj dušu vypustiť. Tak je prikázané...
No ale každá guma sa šponuje dovtedy, kým sa neroztrhne.
To, že na Ukrajine sa začal "pestovať" nacizmus za podpory USA sa vie od Majdanu. Aj tieto noviny o tom písali. Tiež sa vie (samozrejme kto chce vedieť) aj o tom, že polovojenské nacistické živly terorizovali a terorizujú s posvätením vlád Ukrajiny ruskojazyčné obyvateľstvo. Aj to sa dá v týchto novinách dohľadať. Teraz sa všetci divia, aj tí, ktorí nemohli pred februárom Ukrajincom prísť na meno, ruskému zásahu. Samozrejme sa divia pod mediálnou masážou "nezávislých" médií. Hnus!!!

