Neboj sa, ako povedala pani Lajnová, ukradnú pár ukrajinských inteligentných žehličiek a sušičiek na ovocie a vyrobia ponorku :-)
Neboj sa, ako povedala pani Lajnová, ukradnú pár ukrajinských inteligentných žehličiek a sušičiek na ovocie a vyrobia ponorku :-)
Odkedy je podpora Putina na Slovensku trestným činom a odkedy je to zrada. Choď sa pošpacírovať po Slavíne, aby si zistil, kto je zradca...
...už by si bol v base.
Tak vidíš, včera si sa tešil z ohníka na Kerčskom moste...
Tipujem, že to nemáš zo slovenských serióznych oznamovacích prostriedkov typu Markíza, či SME :-)))
...a v ukrajinskej armáde sú aké návody a pravidlá?
Tebe sa asi dobre počúva Lajnová a Old Satterhand, čo stále plače za kožkou z kuraťa :-)))
No a potom príde odveta zo strany Ruska. A tak dookola... Toto niekto chce? Zdá sa že áno. USSA.
Netrep sprostosti, na civilov útočí zásadne Američan. Chceš nejaké príklady?
No a čo sa Nemcov týka, tak na ich mieste s ohľadom na III. ríšu by som ani nemukol....
Ale hádam nečakal Jaro, že Kerčský most zostane bez odvety. Alebo je až tak hlúpy?
A čo ešte hodnotí nejaký Jarosław Wolski? :-)))))
...ani Kamenský sa dnes s tou karikatúrou príliš netrafil.
...hmm, odkedy je 2,27 x 2 takmer 5? :-)
Určite nie, vidím výsledok :-)
...dokonca oslavovala aj polícia SR :-)
Nepamätám si, žeby si odmietal aj vraždenie detí v DĽR a LĽR, či v Afganistane...
Všetci chcú mier, ver mi. Okrem Američanov a ukrajinských náckov, ktorých Američania zneužívajú.
Ja som rád, že všetci okolo mňa boli takí akí boli, hlavne že neboli takí ako okolo teba :-)
....možno aj po tom moste zrovna išli v autách nejaké deti.
Odporúčame