Prosto propaganda...
Je vidieť, že si odchovaný na sprostostiach z Hollywoodu.
...ale k tej trepanácii treba aj kus vrodeného kreténizmu. Potom sa dostaví takýto výsledok.
Keď si to po sebe prečítaš, tak ľahko zistíš kto je dezolát :-)
"Ak ruský prezident Vladimir Putin stratí vplyv na Európu, zmizne výrazný prvok neistoty, čím sa podľa predsedu vlády SR Eduarda Hegera upokojí trh s plynom a zníži sa aj jeho cena."
Ty vole, tak na to je krátky aj Mr. Bean :-DDDDD
Krasva. Bez toho "s"... :-)
Panebože keby sa radšej tá osoba zdržala svojich hlúpych komentárov.
Šašek Hašek si už utrel besnú slinu z papule? Alebo ho dali do kazajky a skáče niekde v blázinci v klietke do pletiva? :-D
Som humanista, tých 9 rokov a 8 mesiacov by som mu odpustil :-)
Chlapče si mladý, neskúsený, naivný a h... . Však vieš čo :-)
Vyzerá to, že tak akosi je to naplánované... Slováci, Poliaci, Česi,...
...ochká na modro-žltom koberci. :-)
To nie je debilita, to je cielená propaganda. Včera ma tu šokovali dve veci. Prvá bola, ako tu ukazovali fotku, kde mŕtveho ruského vojaka nechali ukrajinskí vojaci obhryzávať psom. Nemyslel som si, že v civilizovanej ľudskej spoločnosti je niečo takéto možné. A takémuto národu oficiálne pomáhame...
No a keď som už pri tých mŕtvych ruských vojakoch, tak druhá vec, ktorá ma šokovala, bolo video, kde zopár normálnych ľudí (medzi nimi i MUDr. Lipták) bolo pri príležitosti konca II. svetovej vojny si bolo uctiť pamiatku padlých sovietskych vojakov pochovaných na Slavíne. Tu ich napadla banda mávajúca ukrajinskými vlajkami. Naša polícia zasiahla tak, že zadržala tých, ktorí si išli uctiť pamiatku tých, ktorí padli za našu slobodu a tých ktorí tancovali na hroboch s ukrajinskými vlajkami nechala na pokoji... Hnus!
...aj tak si myslím, že WHO slúži farma firmám...:-(
Hádam si len ten čaptavý smrad nemyslí, že niekto bude riskovať krk za nejakého amerického smrada alebo za ukrajinského nacistu...
Vzhľadom k tvojmu mozgovému potenciálu sa ani nedivím, že podporuješ ukrajinských nacistov, čo nechajú obžierať mŕtvoly vojakov psom a mačkám.
Myslím, že po voľbách musí dôjsť k zásadnej očiste polície od takýchto "policajtov".
Že vraj "pomáhať a chrániť" koho, nacistické agresívne živly s ukrajinskými vlajkami?
No ak si na to prišiel len na základe "mienkotvorných" médií a nie na základe zdravého rozumu a rôznych informácií, tak áno :-)
Odporúčame