Ježišikriste 21 ročné dievča!
Som za obnovenie trestu smrti v zvlášť ohavných trestných činoch!
Ježišikriste 21 ročné dievča!
Som za obnovenie trestu smrti v zvlášť ohavných trestných činoch!
Čo to za vola písal ten nadpis? :-)))))
Takto akosi rozmýšľal a reagoval kedysi Hitler o Židoch. Si chlape vôbec pri zmysloch?
Nuž a na základe čoho by vstúpilo NATO do vojny s Ruskom? Ty si naozaj myslíš, že by si Rusi nechali bez hroznej odvety zničiť citované vojská? Ti naozaj natoľko hlúpy? :-)))
...ale kde máš odpoveď na to, prečo Američania vyvraždili výlučne civilné obyvateľstvo, prevažne starcov , ženy a deti?
Pripadá mi drzé, ak niekto z krajiny, ktorá ako jediná v histórii použila jadrové zbrane na ničenie civilného obyvateľstva, sa vyhráža niekomu, kto nikdy jadrové zbrane nepoužil ani proti nepriateľským vojskám, nieto proti civilnému obyvateľstvu, ako americké prasatá...
Myslíš, že toto je počítačová hra?
Nuž a čo keby za "odmenu" Izrael zakázal pri odvete vstup na svoje územie všetkým Poliakom? Ako by reagovala UEFA, nemiešala by sa do toho?
Ja si ho pamätám ešte ako Sergeja, kedy bol na matrike? :-)
Ty si hlavne asi postihnutý. Neviem čím, to by mal vedieť tvoj geriater :-)
...môžeš začať.
Navyše celú jadrovú energetiku v Maďarsku vlastní štát. Na rozdiel od nás. Nuž kto je teda múdrejší?
To musí Volodymira rozčúliť! To bez jeho dovolenia? :-o
Len aby nevkročila so súhlasom NATO ukrajinská nacistická bagandža do Budapešti :-)))
Fígeľko takto si skočil zo salaša priamo do jadrovej energetiky? Ty sa nezdáš... :-))))))))
Čo sa EÚ týka, tak v krízach sa ukazuje, kto je v EÚ nadriadený a kto chudák. Nedávam tomuto vychcanému spoločenstvu viac ako 5 rokov.
Fígeľko radšej nešpekuluj, ale snaž sa radšej obrať nejakého barana o kožuch, aby si v tejto kapitalisticko - únijnej zime nezamrzol :-)))
Kapustné hlavy sa hemžili a z hlavy im trčala slama a z vrecka doláre....
Odporúčame