Gigantická redistribúcia bohatstva? Treba to nazvať tak, aby tomu každý rozumel - vykrádanie a okrádanie národa!
Gigantická redistribúcia bohatstva? Treba to nazvať tak, aby tomu každý rozumel - vykrádanie a okrádanie národa!
Dokedy chcete ohýbať chrbáty smerom k oplotenej a smerom k Bruselu?
No taký tam už tiež bol, plagiátor a dokonca Sulíkova nevesta. Alebo ženích...? :-(
...a čo takto arcibiskupa Sokola.... :-)
...nechaj starého dementa driemať :-))))
Inak ten chalan v piešťanskom Lídli, čo si nechcel nasadiť rúško dostal inú nakladačku a neplakal si ... :-)
...že vraj Cigániková bola viac dobitá po politickom boji :-))))
Chlape ty fakt veríš týmto sprostostiam? :-))))))
Len tak mimochodom, pre nemôžu rodičia použiť krúžkovné pre deti na šport? Prečo to musia uhrádzať zo svojho? Génius z Trnavy nevie odpoveď?
...mne dobre oblečeného pacienta z alzheimer centra :-))))
A koho ti pripomina Biden? Daj, Schwarzeneggra? :-)))))
Banderovci.
...treba vymazať cookies Pravdy a potom pri prvej návšteve portálu "spravovať možnosti" a s ničím nesúhlasiť. A je po reklame :-)
Asi nevieš čítať... Prečítaj si to ešte raz :-)
A k tým jadrovým blokom v Paksi. Bude to elektráreň na "zelenej lúke" s výkonom 1200 MW (dva nové moderné 600 MW bloky, tzv. tri a poltej generácie) za cca 12 mld.€. U nás sa začalo s výstavbou v Mochovciach za hlbokého socializmu okolo roku 1982. Po prevrate sa práce prerušili, pričom tretí blok bol dokončený cca na 60% a štvrtý na cca 40. Doteraz sa preinvestovalo na dostavbe asi 6,2 mld. € Odhaduje sa, že celá dostavba sa vyšplhá k 7 mld. €. Výkon oboch dostavaných blokov bude okolo 1000 MW. Takže tak kamoško :-)
...taká Harwardská univerzita sa umiestnila druhá podľa amerických zostavovateľov rebríčka... Ale keďže ju absolvoval aj George Walker Bush, tak ja o nej valnú mienku nemám :-) Pochybujem, žeby si trúfol na Lomonosovu univerzitu :-)))
Hlavná vec, že ty si expert na úplatky. Tie tvoje reakcie sú na úrovni veľmi jednoduchého človeka. Nemienim sa s idiotizmami zapodievať...
...asi máš aj niečo s ušami nielen s chobotom :-)))
...ja som myslel, že hľadáš podstatu vo vzdelanosti a nie v kladivách a chobotoch :-)))))
Ja fandím Spartaku :-))))))
...ale u nás to "nezávislé" médiá nepriznali. Čím to asi bude a čo si o tom máme myslieť? V blokovaných "hoaxosovských" médiách táto informácia bola. Tak čo si o tom máme myslieť? Kto teda šíri hoaxy? Kde je polícia? Kedy urobí nápravu? :-)
Ani nevieš čo trepeš. Bol si niekedy v Rusku? Ak by si tam študoval, tak by si zistil, že ruské školstvo je na diametrálne vyššej úrovni ako to naše. Ty samohonka...
Odporúčame