Čo to majú v tom Rusku za drastický režim? Navalený si z basy posiela veselo videoodkazy. U nás v demokracii súdia za obyčajné motáky...
Čo to majú v tom Rusku za drastický režim? Navalený si z basy posiela veselo videoodkazy. U nás v demokracii súdia za obyčajné motáky...
Ten chlapík sa v tej chladničke poriadne rehoce :-)))))))
Lepšieho herca mali vybrať :-)
Ďakujem za radu, ale ja som túto čvargu nevolil. Ja má svedomie čisté :-)
No a k tým nadprirodzeným schopnostiam tejto vlády sa dá povedať len toľko, že mediálne hry, zrejme režírované z oplotenej, od vraždy Kuciaka mali jediný cieľ. Ohlúpnuť primitívnejšiu časť voličskej základne a dosadiť neschopných magorov, ktorých bude jednoduché spoza plota na Hviezdoslavovom námestí manipulovať. To sa aj podarilo. Takže dušička koho si volila? :-)))))
Zaujímavé, že pri takej Ugande sa nepomýlia :-)))))
To sme s touto čvargou dopracovali, sme na posmech celému svetu :-(
...kto by chcel v uniforme takého krpatého čaptoša? :-)
Je rozhodnuté, musíme slúžiť americkým záujmom do posledného centu.
Nie som taký optimista. USA hrajú vabank. Využijú sfetovaného komedianta nato, aby Ukrajinci išli do boja za americké záujmy do posledného muža. Určite príde na rad ešte množstvo provokácií, vrážd civilného obyvateľstva, ktoré budú zvaľovať na Rusov,... dúfam, že Putin sa nenechá vyprovokovať a všetky provokácie rozumne ustojí. Putin je veľký štátnik.
Dobrá otázka :-) Myslím, že tam bude mať oveľa lepší čas :-)
...no, ničo som našiel:
Normálne si to predstavujem. "Pani tajomníčka zavolajte šeckým televíziám a novinám, že zajtra budem utekat z domu do kancelárie. Nech si donesú kamery a prindú sa kuknút!" :-)))))
Ja som hľadal predovšetkým dokumenty o tom, ako boli potrestané vojnové zločiny USA vo Vietname, Juhoslávii, Iraku, či Afganistane. Nič som nenašiel.
Nuž Fico je zlý,lebo neprináša riešenia :-) Nemal napísať OĽaNO volebný program a plniť ho? :-)))
"Aká bola reakcia na dvanásť rokov spravovania krajiny Smerom? Triumfálne víťazstvo šaša Matoviča vo voľbách. To hovorí za všetko. Obeťou sme my všetci." Nuž áno Daniš, vraví sa, že ak je koze dobre, ide na ľad tancovať. Koze bolo asi až príliš dobre...
Čoby nebola, bola aj iná alternatíva. Tí tupci, čo túto bandu volili sa mohli radšej obesiť. Je to určite lepšia smrť, ako kapať pomaly od hladu, chladu a potme.
Americký minister spravodlivosti Merrick Garland a ukrajinský generálny prokurátor Andrij Kostin podpísali v utorok dohodu zameranú na formalizovanie spolupráce v súvislosti so spoločným úsilím o stíhanie údajných vojnových zločinov spáchaných ruskými silami vo vojne na Ukrajine.
A ako sa stíhajú ÚDAJNÉ vojnové zločiny?
...ani psychoata nepoznám :-)
Ty s tvojou hlavou? A kto je to ten Shoigu? :-)))
Káčer Donald napísal pravdepodobne skládke minútový prejav, ktorý sa do rána učila čítať. Ešte mala kruhy pod očami :-))))
To bolo asi na vlastné želanie, aby mal bližšie na záchod :-)
Odporúčame