Dobrá otázka :-) Myslím, že tam bude mať oveľa lepší čas :-)
Dobrá otázka :-) Myslím, že tam bude mať oveľa lepší čas :-)
...no, ničo som našiel:
Normálne si to predstavujem. "Pani tajomníčka zavolajte šeckým televíziám a novinám, že zajtra budem utekat z domu do kancelárie. Nech si donesú kamery a prindú sa kuknút!" :-)))))
Ja som hľadal predovšetkým dokumenty o tom, ako boli potrestané vojnové zločiny USA vo Vietname, Juhoslávii, Iraku, či Afganistane. Nič som nenašiel.
Nuž Fico je zlý,lebo neprináša riešenia :-) Nemal napísať OĽaNO volebný program a plniť ho? :-)))
"Aká bola reakcia na dvanásť rokov spravovania krajiny Smerom? Triumfálne víťazstvo šaša Matoviča vo voľbách. To hovorí za všetko. Obeťou sme my všetci." Nuž áno Daniš, vraví sa, že ak je koze dobre, ide na ľad tancovať. Koze bolo asi až príliš dobre...
Čoby nebola, bola aj iná alternatíva. Tí tupci, čo túto bandu volili sa mohli radšej obesiť. Je to určite lepšia smrť, ako kapať pomaly od hladu, chladu a potme.
Americký minister spravodlivosti Merrick Garland a ukrajinský generálny prokurátor Andrij Kostin podpísali v utorok dohodu zameranú na formalizovanie spolupráce v súvislosti so spoločným úsilím o stíhanie údajných vojnových zločinov spáchaných ruskými silami vo vojne na Ukrajine.
A ako sa stíhajú ÚDAJNÉ vojnové zločiny?
...ani psychoata nepoznám :-)
Ty s tvojou hlavou? A kto je to ten Shoigu? :-)))
Káčer Donald napísal pravdepodobne skládke minútový prejav, ktorý sa do rána učila čítať. Ešte mala kruhy pod očami :-))))
To bolo asi na vlastné želanie, aby mal bližšie na záchod :-)
Teba tam nik nepotrebuje.
No, to by tam musel prísť Šeliga s Drobom a Hríbom :-)))))))
...a ešte sa bude aj citlivo vnímať :-)
Áno je to len pre VIP :-))))
...len chvalabohu nikde nepýtajú od teba, že si bol zaočkovaný proti chrípke a neobmedzujú ťa na osobnej slobode :-)
Odporúčame