...asi prefetoval obdobie kedy to zabrali Rusi :-)
...asi prefetoval obdobie kedy to zabrali Rusi :-)
A kde vidíš rozpor?
Andrejčák tuším si sklamaný a tak si sa vytešoval...:-)
...až potom uvidíš ten cvrkot v Kyjeve. Volodymyr vystúpi s posledným prejavom :-)
...do zalesnenej oblasti? Asi tam budú nejakí vlci a Karkulka s nejakým západnými zbraňami. :-)))))))
Gubernátor Kuleba.... nebude to nejaká rodinka váženého ukrošského ministra zahraničných vecí? :-)
V tom prípade poletí Iskander alebo niečo podobné priamo na Zeleného makovicu.
Navyše je dnes doba, kedy je heterosexuál považovaný za nižší vývojový stupeň :-)
Dočkáme sa doby, kedy ponechajú na občanoch aby posúdili čo je dezinformácia? Alebo je už v EÚ inštitút pravdy?
...ja som videl u nás sa producírovať mnohých motorkárov napríklad s americkými zástavami. Čo s nimi?
...nik ti nebráni, aby si ty "vypichol" niečo iné, o čom vieš a máš dôkazy. Samozrejme nie typu "môže byť"...
Myslíš tie demokratické západné mraziarne?
Tie demokratické slovníky sú zaujímavé. Ak zhabú niečo Rusku, tak je to zmrazené, ak zhabe niečo Rusko Západu, tak je to ukradnuté...
Vieš koľkí štátnici si s ním podávali ruky? :-))) Napríklad taký Macron. Už je tiež na sankčnom zozname?
Vidíš, ja zase verím, že ty si :-)
Vieš aké hodnoty vyznávajú napríklad futbaloví ultras? Čo s nimi, zavrieť? :-) Chodiť po pamätníkoch padlých osloboditeľov pri príležitosti výročí konca II. svetovej vojny je dnes nedemokratické a neslobodné?
Omyl, ja uvádzam fakty. Je Lipšic trestaný? Je. Bol prokurátorom? Nebol. Vybavil mu Krajniak previerku v NBU? Vybavil.
Motorkársky klub, ktorý dlhoročne chodí po pamätníkoch padlých vojakov, ktorí padli pri oslobodzovaní národov od nacizmu a fašizmu je dnes už nežiadúci? Asi sa potom opäť objavil a začína prekvitať nacizmus.
To povedal Mečiar? :-)
Potom si mal byť už dávno paralyzovaný...
„Hambálek, ktorý MOŽE byť napojený na ruského prezidenta Vladimira Putina a ďalších zástupcov ruskej vlády,..."
Ty vole, to je ale dôkazový materiál EÚ. To je už EÚ na úrovni slovenskej špeciálnej prokuratúry, pod vedením trestaného špeciálneho prokurátora, ktorý nikdy prokurátorom nebol a previerku od NBÚ dostal asi k narodeninám od Krajniaka? :-)))))
Odporúčame