...keby len zločinec, vrah slovenčiny je to! :-D
...keby len zločinec, vrah slovenčiny je to! :-D
Stanko keby k tebe išiel Kristus na výcvik, tak dnes už mohol byť aj strážmajster :-)))
Chlape už aj tí najsprostejší pochopili že ide o hlúpe ukrajinské drísty. Zostal si posledný :-)
...a natočila to ruská štátna televízia Pervyj kanál :-))))))))
Ty si fakt vôl.
...to budú asi tie americké grafy :-)
Osadníci vedia kde je drevo "satarmo". To, že boli v lese na návšteve, je vidieť na vyrúbaných stromoch asi tak meter nad zemou... :-)
Čo to je "bakanča" ty génius? :-)))))
...výborne, pokračuj v argumentácii :-)))
Ako chcú Ukroši vyšetrovať? Z Kyjeva? Alebo z Volodymyrovej kancelárie tak ako vždy? :-D
Verím tomu, že im prdelky stíska, lebo zachlomaždiť militantným banderovcom kamošov nie je len tak...
Je takmer isté, že nerozmýšľajú tak ako ty. Lebo oni rozmýšľajú... :-)
Hovorím kamošom zachráňme Eda
povedia si pipi to sa už nedá
už je v tom po krk pomoci nieto
dnes pre nás umrel náš Edo.
Edo Edo Edo ...
:-DDDDD
...o PS nepíš, lebo sa mi vyhadzujú z toho pupáky.
Z tých banderovcov čo prežili ukrajinský útok na väznicu, by som urobil vojenskú jednotku a poslal ich sa porátať s Volodymyrom :-)
Keďže je vysoká inflácia, tak štát oveľa viac vyberie na DPH. A treba si uvedomiť, že aj dôchodcovia platia DPH. Ešte ako necháme experimentovať so štátnou kasou trnavského pablba?
Na niečo si zabudol...
Sláva u kravína! :-)
...pre úplnosť tam chýba Naď :-)
Veď sa pozri na tú červenú krivku dokedy ide nahor. :-D
Odporúčame