Už len samotný fakt, že niekto vytvára takéto čierne listiny na základe názorov, je znamením že sa jedná o chorý režim, ktorý treba zlikvidovať. Demokrati kde ste?
Na druhej strane byť na opačnej listine ako Dzurinda je pre človeka obrovská česť! S Volodymyrom čo i len dýchať spoločný vzduch svedčí o mizernom charaktere človeka.


