...jediný fakt je tam Lajo s krvavými tangáčmi :-)
...jediný fakt je tam Lajo s krvavými tangáčmi :-)
Takto to vyzerá, keď idiot porovnáva výrobky zo ZSSR spred 40 rokov so súčasnými výrobkami "vyspelého Západu" a teší sa z toho :-)))
...a hneď sme mohli mať Matoviča :-) Výborne chlapče!
Volodymyr si zvyšuje dávky :-) Nakoniec ho bude liečiť MUDr. Kadyrov :-)
Napíšem ti jeden príbeh. Nie je to rozprávka.V roku 1984 sme si kúpili chladničku značky Minsk, ruskej výroby. Je funkčná dodnes... Poznáš podobný Západný ekvivalent? :-)
Daniš daj kontakt, pošlem ti prepis nahrávky čurillovcov, aby si sa zorientoval v tom chaose :-))))
Ale pokiaľ mám info, tak Pravda ten prepis má... Prečítaj si to, aby si vedel kto tú spravodlivosť ohýba .-)
Tie Západné automobilky dostali príkazom stiahnuť sa z ruského trhu. Dobrovoľne by ruský trh neopustili. Prichádzajú o obrovské peniaze. Možno si už uvedomili, že v Rusku skončili natrvalo. Dieru po nich zaplnia iní. Predovšetkým Čína a rozbehne sa aj domáca výroba. Západným výrobcom zostanú oči pre plač...
"Načo potrebujete auto, ak ho nemáte čím natankovať?" Ja, 2022 :-)
Ktohovie ako sa bude pozdávať opici až bude v Leopoldove na cele s osadníkmi :-)
Daniš koľko? Však ty vieš čoho... :-)
...Volodymyrovi to je jedno.
...tak potom vojna na Ukrajine je boj proti šíreniu amerikanizmu vo svete :-)
Máš niečo proti?
Všetci čo brali, sa najskôr dušovali, že neberú...
Problém je v tom, že nik nevidel ruského vojaka podrezávať Ukrajincov, ale ukrajinského Rusov áno. A tá fotka len dosvedčuje, že sa jedná o nacistov a banderovcov.
Súdruhovia novinári robíte ukronacistom medvediu službu tou fotkou :-)
...takýmto tempom nepotrvá dlho a z Hitlera bude aktivista.
Správna pripomienka s tými otrokmi... To tiež hodí nejaký ten miliónik obetí...
Je možné, že o rok dostanú ich pozostalí v kozom paláci metále. Ako tí gardisti tento rok :-)
...ďakujem, na vyhubenie domorodých indiánov som zabudol :-)
Odporúčame