...že Ukrajinci musia byť majstri sveta :-)
...že Ukrajinci musia byť majstri sveta :-)
Ak chceme prežiť, treba poslať EÚ na smetisko dejín.
Konečne nejaké výdobytky v 21. storočí. Ďakujeme EÚ... A budeme si veľmi dobre pamätať!
Heger kritizovať Matoviča? Hneď by bol o hlavu kratší ako zloduch v rozprávkach :-))))
„Časť ukrajinských jednotiek ustúpila na výhodnejšie, vopred pripravené pozície,“
Šak totok :-)))))))) A razom sme v Berlíne a píše sa rok 1944 :-)))))))
Presne toto sa mi stáva z Čaputovej :-)
A divné je, že nech zjem čo zjem, vždy zvraciam vlašský šalát :-D
EÚ je už ako Matovič- hlúpa, smiešna a arogantná...
To je skoro ako tie Vlčanove prasce po 4500€ .... :-)
...a turecký med premenovať na sýrsky med :-))))
Rozmýšľaš presne ako Napoleon a Hitler. Všetci vieme, ako to dopadlo...
...áno, u nás sa vraví (v Bratislave okolo Pionierskeho paláca určite), že Ukrajina je oveľa technicky vyspelejšia a bohatšia ako Rusko :-)
No v nacistickom Nemecku a na Ukrajine si to predstaviť určite neviem :-)
Podľa prezidenta Volodymyra Zelenského je „viac ako päťdesiatdňové časové oneskorenie medzi piatym a šiestym balíkom protiruských sankcií pre nás neprijateľné“.
Nevelí ten Volodymyr náhodou EÚ? :-o
Tá osoba nemá s morálkou nič spoločné. Je to len služobníčka.
...to preto, lebo ukrajinská SBU kontrolovala kto sa nepostaví a netlieska :-)
To asi preto, lebo Ukrajinci sú nerozhodní. K nám prídu pre podporu aj tri krát do týždňa as vždy sa vrátia :-)))))
...admin asi dostal covid :-))))
Odporúčame