Chudák je nevyspatý. Čurillovci ho celú noc preskúšavali... Proste mal "monitory", ako na ZŠ :-)))))
Chudák je nevyspatý. Čurillovci ho celú noc preskúšavali... Proste mal "monitory", ako na ZŠ :-)))))
Jedna vec. S tým referendom si fakt treba pohnúť. Dohodnúť sa na kvalifikovanej referendovej otázke a zorganizovať petičnú akciu. A aj v prípade, že kozí palác s najväčšou pravdepodobnosťou referendum opäť zmarí, to význam má. Ak sa zapoja do petičnej akcie aj odbory a iné spoločenské organizácie, ktoré majú túto vládu plné zuby, je šanca vyzbierať aj vyše milióna podpisov. A to už je dosť veľký kaliber na to, aby si s tým niekto len tak nezahrával...
Treba konať rýchlo a zachrániť v tejto republike pred tupými matovičovsko-sulíkovskými hordami čo sa ešte dá.
Koziak vieš čo sa stalo? Práve si dostal od Fica na bendžo! :-))))))))))))
Inak ten nápad Panny Márie s raketometom vyšiel určite z veľmi chorej hlavy...
Amerika si mädlí ruky. Všetko ide podľa plánu. EÚ sa ekonomicky ruinuje, dosadená figúrka zelenkavého šaša funguje ako má, akurát plány so zničením Ruska asi nevyjdú. Vďaka Putinovi.
...áno, už dávnejšie sa mi zdá, že Zemanovi prepŕcha...
Lipšicove bábkové divadlo.
Omyl! USA budú konflikt opatrne naťahovať aby sa EÚ totálne vyčerpala. Rusi svoje dosiahnu, tomu ver.
...oni si na Rusko vymýšľajú sankcie už 10 rokov aj za Putinov účes. No a teraz sa čudujú, že Rusi povedali dosť, s týmto štátom nechceme mať nič spoločné!
Sláva Ukrajine! :-))))
To chce Pročko a spol. dostať celú vládu do basy na doživotie? :-))))
Asi to bude na policajta príliš, ale skúsim to. USA majú svojich oddaných lokajov takmer v celej EÚ, ktorí vykonávajú ich príkazy. USA sa sankcie viacmenej nedotýkajú, skôr naopak, zatiaľčo EÚ padá ekonomicky na rypák, čo samozrejme Američanom maximálne vyhovuje.
Myslíš s tým anjelským zlodejom pôdy a daňovým podvodníkom? Zatiaľ nič, ale bude...-:)
....ešte máš karpiny v očiach a už začínaš bonzovať policajte?
A z akého dôvodu sa tým zaoberá špeciálna prokuratúra? Lebo Lipšic, lebo Matovič?
Aj s Kiskom sa bude zaoberať špeciálna prokuratúra?
Chvalabohu maďarské deti zatiaľ nevraždia v školách svojich spolužiakov ako americké, súdruh americký moralista...
...ešteže nevidím teba. Musel by som si dať tri! :-D
Príkaz z USA znel jasne: "Nesmí projet za žádnou cenu!"
Vôbec ma reakcia toho tupca neprekvapuje. V OĽaNO sú totiž len ľudia podobní svojmu šéfovi.Tí, čo boli aspoň trochu príčetní už odtiaľ zmizli...
Neviem čím to je, ale keď vidím Hegera mám chuť na vodku, keď vidím Radičovú, mám chuť na ferneta. Asi pôjdem gastroenterológovi... :-)
Odporúčame