...a najmä ako úplného hlupáka.
...a najmä ako úplného hlupáka.
...to všetko vysvetľuje....
Tie problémy s hydraulikou a nesymetrické brzdenie boli zrejme príčinou toho otočenia.
Ja som si pôvodne tiež myslel, že v USA je absolútna sloboda informácií. Assange a Snowden ma presvedčili o opaku :-)
....ani o tvojom IQ som ani chvíľu nepochyboval :-)
...začať z traktora páliť. Len musí mať náhradné nohavice, alebo pampersku ako Biden :-))))
Nerob sa hlúpejším ako si. Rusi dávno pred operáciou predpokladali, že zahraničie bude chcieť vo veľkom na Ukrajinu navážať ťažké zbrane. Aj preto ako prvé znefunkčnili letiská.
Nešaškuj, myslíš, že USA im neposkytujú informácie zo špionážnych satelitov? :-)
Tie boľševické vojská boli na svojom území. Ale napríklad takí Amíci, ktorí napríklad vo Vietname rozdávali vítajúcim dedinčanom v My-lai nanuky boli od svojho územia tisíce km. Vieme?
Veru tak, pristanú len tak-tak s čmeliakom :-)))
...aby si pochopil Leninov spoločenský prínos, musel by si mať oveľa vyššie IQ ako máš.
...no jo, toto si pozri, aby si sa prebral...
Generálny štáb ozbrojených síl Ukrajiny = rádio Jerevan :-))))
"Podľa neho tieto 13-tonové vozidlá môžu byť letecky dopravené na transportných lietadlách typu Boeing C-17 Globemaster do niekoľkých dní."
A ako sa chcú anglickí súdruhovia dostať lietadlami na Ukrajinu? :-)
...a prideliť teplákovú bundu v Ilave.
Dvíha nevinne krídla ako kedysi Kamil Majerník zo Spartaka Trnava, keď súpera skopol k zemi :-)))
Odporúčame