Nerozumel som čím sa Medvedčuk previnil. Vie to niekto? Ani v článku to nie je.
Ja by som s výmenou súhlasil. Ale až po skončení konfliktu. A v takom stave by som poslal zajatcov z Ruska, v akom bude Medvedčuk... Aby mali ukrofašistickí mäsiari motiváciu.


