Takýmto sprostostiam už neverí ani Jožo Mrkva :-))))))))
Takýmto sprostostiam už neverí ani Jožo Mrkva :-))))))))
Po prečítaní tejto správy mi ako prvé prišla na myseľ samica Bosa taurusa...
Ktohovie prečo...?
Zaujímavé, že ich Rusi nevraždia ako Ukronacisti zajatých Rusov. https://t.me/epoddubny/9414
Čím to asi je?
...samozrejme v ukrajinských :-)
...to je naša HejRyba v maskáčoch :-))))))
....mal by si upozorniť minimálne Hríba, Šeligu, Dropa a Hegera :-)))))
Dúfam, že ti tú novú SIM kartu Tchorčok preplatí :-)))))
...to je fakt, môžem odprisahať, Volodymyr šíri jednu pravdu za druhou :-))))))))
Britská vláda uviedla, že nové sankcie sa týkajú aj rodinných príslušníkov, blízkych spolupracovníkov a zamestnancov ruských oligarchov. Odvetné opatrenia uvalili napríklad na bratranca miliardára Olega Deripasku alebo na asistentku Michaila Fridmana.
Nesmelo sa opýtam, na upratovačky nezabudli? :-))))) Šašovia zlodejskí...
....ááá dedko Benčík osobne? :-)))))
Koľko známejších ľudí je dnes hrdých že sú Maďari a nie je tu o nich ani ň....
...keby Hašek žil, daj mu pánboh tam hore plný pohár, tak by si zodral ruku od písania po lakeť, toľko je v dnešnej spoločnosti námetov na jeho nesmrteľné poviedky. :-)
Slušný človek by to vrátil. Čo ak to náhodou stratil nejaký chudobný ukrajinský utečenec? :-o
....a keby aj nestratil, tak určite by sa k tej bankovke priznal :-)))))))
Ja mám obavy, že toto predstavenie sa koná preto, aby sa to odohralo do volieb. S minimálnymi, alebo žiadnymi následkami. Sú asi veľké obavy, že by ho po voľbách chytil Fico za tie tri mastné vlasy a šupol ho do nejakého pionierskeho tábora v Ilave.
....a je tam aj nekrológ k nášmu daru:
Áno, ale až vtedy, keď ich chytili daniari za gule ako Bašternáka.
Chýba mi vyjadrenie maďarského ministra. Ten nesmrdí od amerických výkalov ako ten náš.
Už som to tu písal, že aký otec taký syn, aj s odkazom na o skutkoch chalana. Admin to nemohol akosi stráviť a neviem prečo. Bolo to slušné a faktické :-)
Odporúčame