Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj kritizoval meškanie dodávok zbraní pre svoju krajinu.
Pôvodne som si myslel, že si občas švacne maryšku, ale toto vyzerá na herák :-)))))
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj kritizoval meškanie dodávok zbraní pre svoju krajinu.
Pôvodne som si myslel, že si občas švacne maryšku, ale toto vyzerá na herák :-)))))
Stanko podľa tvojho príspevku vypukla peľová sezóna. Začala kvitnúť hlúposť :-)
Musím upozorniť SHMÚ, nech vydá výstrahu....
Si múdry, ak uveríš len polovicu toho čo čítaš. Si geniálny ak vieš ktorú. :-)))
Ale neviem, či je to o tebe policajte :-)))
Ak máš nádhernú manželku, očarujúcu milenku, ak vlastníš skvelé auto, ak nemáš problémy s daňovým úradom, ak vždy, keď vyjdeš na ulicu svieti na teba jasné slnko a ľudia sa na teba usmievajú, je čas skončiť s narkotikami. :-)))))
Tá hlúposť je tuším chytľavejšia ako covid. Oršula len raz išla vlakom s našim premiérskym géniom a pozrite sa čo zo seba sype :-)))))
...aj ja triedim ľudí. Na hlupákov a tých ostatných, hádaj kde mám zatriedeného teba :-)
...samozrejme že o to ide. Ukronacisti to robili jednoducho. Po odsune Rusov hľadali "kolaborantov" a tých potom vraždili a zvalili to na Rusov. Celkom jednoduché triedenie...
Aj dnes sa triedi, už mnoho rokov sa zaboha nemôžem dostať na Ples v opere :-)
No už nič iné v EÚ nechýba, len ukrajinská mafia v každom meste...
Pokiaľ si dobre pamätám, tak EP túto somarinu vyťahuje pred každými voľbami vo Francúzku. Naposledy pred voľbami do EP v roku 2019.
Nejako nám chalanisko priberá. Čo deň to kilo :-)))
Dnes mi vravel známy, že sa s hnusom pozeral na Ukrajinky v Tescu, ktoré nakladali s pazúrmi nalakovanými v ukrajinských farbách do nákupného košíka fľaše šampanského a výberových údenín... Chudáci.
Ahá, v demokratickom Francúzsku bude II. kolo prezidentských volieb a gerontofilovi hrozí v Mariupole prúser :-)
Tak demokratický a nestranný EP pomáha ako sa len dá :-)))
Keď to tak porovnávam, tak si inteligenčne zhruba na úrovni Stanka1. Nie si tiež bývalý policajt? :-)
....Makronovi by to vo voľbách zlomilo krk, preto.
...nerozoznáš fejk od originálu :-))))))
...vlastizradcov máš doma plný úrad vlády a kozí palác, to ti nestačí? :-)
V tom Azovstale musí byť niečo interesantné (zrejme v podzemí), keď je Volodymyr taký vyjašený ...:-)
:-))))) To je fakt, až teraz som si to všimol !
No možno si to dal Edko urobiť takpovediac "na mieru". Aby bolo vidieť jeho "hlboký štátnický pohľad" a ako sa neohrozene a nebojácne špacíruje po bojisku. Nech jeho trtkovia ochkajú od rozkoše .-)))))
Odporúčame